شورولت تراکس ۲۰۲۴ با قیمت پایه ۲۱۴۹۵ دلار معرفی شد

بروزرسانی در: پنج شنبه 21 مهر 01 ساعت 13:30
شورولت تراکس 2024 با قیمت پایه 21495 دلار معرفی شد

شورولت تراکس ۲۰۲۴ به عنوان یک کراس اوور کاملاً بازطراحی شده، کمی بزرگتر نسبت به قبل است و آپشنهای بیشتری دارد. مدل جدید تراکس در بهار ۲۰۲۳ در ایالات متحده به فروش می رسد که قیمت آن از ۲۱۴۹۵ دلار شروع می شود که این قیمت شامل ۱۰۹۵ دلار هزینه مقصد نیز می شود.

شورولت تراکس ۲۰۲۴ از زبان طراحی بلیزر نسل جدید بهره میبرد و درنمای جلو چراغ های کشیده و باریک در امتداد لبه کاپوت و جلوپنجره بزرگ ذوزنقه ای شکل در قسمت پایینی بارزترین شباهت ها هستند.

شورولت تراکس 2024

شورولت تراکس جدید در پنج تریم مختلف ارائه میشوند که عبارت است از: LS، ۱RS، LT 2RS و Activ. در تریم RS شاهد جلوپنجره ای خاص تر و اداوت ظاهری بدنه متفاوتی هستیم ودر تریم نسخه ACTIV با استفاده از روکش تیتانیوم-کروم جذابیت خاصی به ظاهر خودرو داده شده است.

شورولت تراکس 2024

این خودرو برای مشتریانی که است که میخواهند یک کراس اوور کاربردی و در عین حال جمع و جور داشته باشند هست. قطعات تراکس با Trailblazer تقریبا یکی می باشد اما نسبت به Trailblazer بزرگتر است. فاصله بین دو محور و طول خودرو ترکس به ترتیب ۲.۷ متر و ۴.۵۴ متر می باشد که این عدد برای کراس اوور Trailblazer به ترتیب معادل ۲.۶۶ مترو ۴.۴۱ متر می باشد.

قیمت تریم های مختلف که شامل هزینه ۱۰۹۵ دلاری مقصد می باشد در زیر آمده است:

نسخه LS حدود ۲۱,۴۹۵ دلار

نسخه ۱RS حدود ۲۳,۱۹۵ دلار

نسخه LT حدود ۲۳,۳۹۵ دلار

نسخه ۲RS حدود ۲۴۹۹۵ دلار

نسخه ACTIV حدود $۲۴,۹۹۵

شورولت تراکس 2024

شورولت انتظار دارد بین Trax و Trailblazer حدود ۵ هزار دلار تفاوت قیمت وجود داشته باشد و این به این دلیل است که Trailblazer ویژگی هایی مانند تمام چرخ محرک را ارائه می دهد که در شورولت ترکس در دسترس نیستند. شورلت ترکس ۲۰۲۴ منحصراً با پیشرانه ۳ سیلندر خطی توربوشارژ ۱.۲ لیتری عرضه می شود که ۱۳۷ اسب بخار قدرت و ۲۲۰ نیوتن متر گشتاور تولید می کند و این نیرو را از طریق یک گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک به چرخهای جلو منتقل میکند.

شورولت Trax 2022

شورولت Trax 2022

در مقام مقایسه، شورولت Trax فعلی دارای یک موتور ۱.۴ لیتری توربوشارژ چهار سیلندر با قدرت ۱۵۵ اسب بخار و ۲۳۹ نیوتن متر گشتاور است. با وجود قدرت و گشتاور کمتر شورولت ترکس ۲۰۲۴، شورولت میگوید شتابی در حدود ۸.۸ ثانیه دارد که یک ثانیه سریعتر از مدل فعلی می باشد، همچنین مصرف سوخت نیز بهتر شده است و همه این پیشرفتها به دلیل استفاده بهتر از متریال و بهینه سازی کل پلت فرم است.

شورولت تراکس 2024

نمای داخلی شورولت تراکس ۲۰۲۴ در تریمهای LS و ۱RS دارای صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی ۸.۰ اینچی هستند که در تریمهای LT، ۲RS، و Activ به یک صفحه نمایش ۱۱ اینچی ارتقا داده شده است. تریم‌های بالاتر نیز دارای ویژگی‌هایی مانند گرمکن صندلی‌ها، استارت از راه دور، شارژ بی‌سیم تلفن و کنترل خودکار آب و هوا هستند و تمامی مدل ها دارای قابلیت حذف نویز فعال هستند.

شورولت تراکس 2024

مجموعه فناوری ایمنی استاندارد شامل ترمز اضطراری خودکار، ترمز عابر پیاده جلو، کمک حفظ بین خطوط، هشدار برخورد از جلو، نور بالای خودکار و نشانگر فاصله است. آپشنهای قابل سفارش نیز شامل کروز کنترل تطبیقی، هشدار تغییر لاین با نظارت بر ناحیه کور، هشدار ترافیک متقابل عقب و سیستم کمکی پارک عقب می باشد.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar