فولکس واگن پاسات پر فروش‌ترین خودروی سایز متوسط جهان

دوشنبه 19 فروردین 98 ساعت 12:37
فولکس واگن پاسات پر فروش‌ترین خودروی سایز متوسط جهان

فولکس واگن پاسات، پر فروش‌ترین خودروی سایز متوسط جهان شناخته و معرفی شد.

کمپانی فولکس واگن آلمان که بزرگترین خودروساز در قاره اروپا به شمار می‌رود و سهم قابل توجهی از فروش خودرو در انواع مختلف در خیلی از کشورهای جهان را به خود اختصاص داده است، اکنون اخیراً اعلام کرده است که خودروی پاسات، پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین خودروی سایز متوسط جهان شناخته شده است به طوری که گفته می‌شود این کمپانی ۳۰ میلیون دستگاه خودروی پاسات را به مرحله تولید و عرضه به بازارهای جهانی رسانده است.

طراحی و مدل این خودرو در بازار ایالات متحده آمریکا دستخوش تغییرات جدیدی شده است که آن را از نسل‌های پیشین خود متمایز کرده و نظر و توجه خیل عظیمی از مشتریان و طرفداران آن را به خود جلب کرده است.

مشتریان این خودرو در بازارهای فروش اروپا هم بر اساس اعلام فولکس واگن، به زودی شاهد تغییرات و به روزرسانی های جدیدی خواهند بود.

فولکس واگن با انتشار بیانیه‌ای اخیراً اعلام کرده است که خودروی پاسات، با فروش ۳۰ میلیون دستگاه به پرفروش‌ترین خودروی سایز متوسط جهان تبدیل شده است این در حالیست که گلف با فروش ۳۵ میلیون دستگاه در جهان در جایگاه اول پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین خودروی ساخت این کمپانی آلمانی در کلاس هاچ بک قرار گرفته است. پس از این دو هم خودروی بیتل (Beetle) با ۲۱.۵ میلیون دستگاه رتبه سوم این رده بندی را به خود اختصاص داده است.

بر اساس گزارش وب سایت CarBuzz، رالف برانداستاتر، مدیر ارشد اجرایی فولکس واگن، در این مورد می‌گوید: خودروی پاسات در ۴۶ سال اخیر تاکنون از موفق‌ترین و مهم‌ترین خودروهای تولیدی این کمپانی بوده است که توانسته است به رکورد فروش ۳۰ میلیون دستگاه دست یابد و در کلاس سایز متوسط تبدیل به پرفروش‌ترین خودروی جهان شود.

فولکس واگن پاسات پر فروش‌ترین خودروی سایز متوسط جهان

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar