ویژگی های مهم لوتوس الترا

بروزرسانی در: یکشنبه 8 آبان 01 ساعت 15:46
ویژگی های مهم لوتوس الترا

 لوتوس الترا در ۳ تریم با نام های: الترا، الترا اس و الترا آر در بازار عرضه خواهد شد.

تریم پایه از جعبه دنده تک سرعته استفاده می کند و پیشرانه الکتریکی آن برابر با ۶۰۳ اسب بخار خروجی و ۷۱۰ نیوتن متر گشتاور دارد. الترا آر نمونه قدرتمندتر این شاسی بلند خروجی شگفت انگیز ۹۰۵ اسب بخار و گشتاور ۹۸۵ نیوتن متر را ارائه می دهد تا یک هیولای واقعی در خیابان ها لقب بگیرد.

این تریم قدرتمند در آزمایش ها طی ۲.۹۵ ثانیه از حالت توقف کامل به سرعت ۱۰۰ کیلومتر برساعت رسیده است و بیشینه سرعت آن نیز برابر با ۲۶۵ کیلومتر برساعت است.

شاخص صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در تریم های الترا و الترا اس برابر با ۴.۵ ثانیه محاسبه شده است.

براساس اطلاعات لوتوس، برد حرکتی در تریم الترا و الترا اس برابر با ۶۰۰ کیلومتر است. این آمار برای الترا آر به ۴۹۰ کیلومتر کاهش می یابد. همه تریم ها از بسته باتری ۱۱۲ کیلووات ساعت استفاده می کنند. این باتری با پشتیبانی از فناوری شارژ سریع تنها در ۲۰ دقیقه ظرفیتش(از ۱۰ به ۸۰ درصد) تکمیل می شود.

وزن شاسی بلند هنوز مشخص نیست.

رینگ های آلومینیومی نیز در ۵ طرح و در اندازه های ۲۰، ۲۲ و ۲۳ اینچی ارائه می شود. ۶ رنگ جذاب نیز برای کالیپرهای سیستم ترمز در نظر گرفته شده است.

لوتوس شخصی سازی های جذابی را نیز برای فضای کابین پیش روی مشتریان قرار می دهد. همچنین برای پوشش بسیاری از قسمت ها از ترکیبات دوست دار طبیعت استفاده شده است که ۱۰۰ درصد قابلیت بازیافت دارند.

تحویل سفارش ها در سال ۲۰۲۴ آغاز می شود و قیمت پایه در انگلیس حدود ۱۰۳ هزار دلار خواهد بود.

عصر ایران

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "ویژگی های مهم لوتوس الترا"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
مهرداد
مهمان

دلمان کشید ولی توی این مملکت، محبوس هستیم از هر لحاظ؛ چون همیشه به کمترینها قانع بودیم