تریم LX از هوندا سیویک سدان ۲۰۲۳ حذف میشود

بروزرسانی در: سه شنبه 26 مهر 01 ساعت 07:15
تریم LX از هوندا سیویک سدان 2023 حذف میشود

خط تولید سدان هوندا سیویک ۲۰۲۳، تریم پایه LX را از خط تولید حذف می کند. این بدان معناست که در حال حاضر شروع قیمت ها در نمونه اسپرت از ۲۴,۷۴۵ دلار در دسترس است و بنابرین ارزان ترین نمونه سیویک سدان نسبت به سال کذشته ۲۱۰۰ دلار گرانتر شده است! البته خب امکانات بیشتری در اختیار شما قرار میدهد.

خبرنگاران از هوندا در مورد قیمت هاچ بک هوندا سیویک ۲۰۲۳ سوال کردند که یکی از سخنگویان هوندا گفت: "سیویک هاچ بک ۲۰۲۳ هنوز به فروش نمی رسد. بنابراین، قیمتی در دسترس نیست و انتظار می رود ظرف چند هفته آینده به فروش برسد."

هوندا سیویک 2023

اگرچه سیویک اسپورت گران‌تر است، اما تجهیزات استاندارد بیشتری نسبت به LX دارد. رینگ های ۱۸ اینچی مشکی براق و تزئینات اگزوز کرومی دارد. در داخل، روکش چرمی دور فرمان و دسته دنده وجود دارد. سیستم صوتی دارای هشت بلندگو است. استارت موتور از راه دور و ورود هوشمند با قفل خودکار از راه دور نیز وجود دارد.

با حذف تریم LX از هوندا سیویک سدان ۲۰۲۳، نسخه اسپورت تنها سیویک موجود با موتور ۴ سیلندر ۲.۰ لیتری تنفس طبیعی است. این پیشرنه ۱۵۸ اسب بخار قدرت و ۱۸۷ نیوتن متر گشتاور تولید می کند و نسخه های توربو EX و Touring از یک پیشرانه توربوشارژ ۱.۵ لیتری چهار سیلندر با قدرت ۱۸۰ اسب بخار و ۲۴۰ نیوتن مترگشتاور بهره میبرند که نیروی خود را از طریق یک گیربکس CVT به چرخ جلو منتقل میکند!

نمای داخلی هوندا سیویک 2023

سدان سیویک Si نیز وجود دارد که در این نسخه از یک موتور چهار سیلندر ۱.۵ لیتری توربو با قدرت ۲۰۰ اسب بخار و ۲۶۰ نیوتن مترگشتاور بهره میبرد که این نیرو را از طریق یک گیربکس ۶ سرعته دستی به چرخهای جلو منتقل میکند.

جدول زیر قیمت محصولات سیویک ۲۰۲۳ را نشان می دهد:

ترجمه از motor1.com

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar