مزدا CX-30 مدل ۲۰۲۳ با قدرت بیشتر و مصرف سوخت کمتر

چهارشنبه 27 مهر 01 ساعت 14:13
مزدا CX-30 مدل 2023 با قدرت بیشتر و مصرف سوخت کمتر

مزدا به روز رسانی های مهم CX-30 را برای مدل سال ۲۰۲۳ ارائه کرده است و این خودرو دارای قدرت بیشتر و مصرف سوخت بهتر است و این در حالی است که امتیازش در آخرین استانداردهای ایمنی در ایالات متحده نیز بهبود یافته است.

مزدا Cx-30 مدل ۲۰۲۳ از یک پیشرانه ۲.۵ لیتری تنفس طبیعی Skyactiv-G بهره میبرد که ۵ اسب بخار بیشتر ازسال قبل است و در کل ۱۹۱ اسب بخار قدرت تولید میکند و مصرف سوخت آن درشهر ۹ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر و در جاده حدود ۷ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر می باشد. شایان ذکر است، فقط انواع غیر توربو قدرت بیشتر و مصرف کمتری پیدا کرده اند و مدلهای Turbo Premium و Turbo Premium Plus مشابه سال قبل هستند.

مزدا CX-30 مدل 2023

در نسخه توربو از یک پیشرانه چهار سیلندر۲.۵ لیتری Skyactiv-G توربو استفاده میشود که در صورت استفاده از اکتان ۹۳ دارای ۲۵۰ اسب بخار و ۴۳۴ نیوتن متر گشتاور است و اگر از اکتان معمولی ۸۷ استفاده شود قدرت تا ۲۲۷ اسب بخار و گشتاور تا ۴۲۰ نیوتن متر کاهش می یابد.

مزدا CX-30 مدل 2023

مزدا CX-30 2023 برای مطابقت با جدیدترین پروتکل های ایمنی IIHS نیز بهبود یافته است و به‌روزرسانی‌ها شامل اضافه شدن کیسه‌های هوای جانبی عقب، پیش کشنده‌های کمربند ایمنی عقب، بهبود ستون‌های B و C، و استفاده از پد نرم در درهای عقب و جلو است.

قیمت مزدا CX-30 2023 از ۲۲۹۵۰ دلار برای تریم ۲.۵ S شروع می شود و نسخه ۲.۵ توربو پریمیوم پلاس با مشخصات بالا برچسب قیمتی معادل ۳۵۴۰۰ دلار دارد. همه قیمت‌های ذکر شده بدون در نظر گرفتن هزینه‌های مربوط به مقصد و جابجایی می باشند.

ترجمه از motor1

گالری تصاویر:

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar