تویوتا راو۴ GR اسپرت مدل ۲۰۲۳ با سیستم تعلیق جدید

بروزرسانی در: پنج شنبه 28 مهر 01 ساعت 12:36
تویوتا راو4 GR اسپرت مدل 2023 با سیستم تعلیق جدید

کمپانی تویوتا چهار سال پیش خط تولید GR را افتتاح کرد و پس از آن خودروهایی با پسوند GR و GR Sport معرفی شدند. آخرین محصول از خانواده GR Sport RAV4 مختص بازار اروپا است که در آن این کراس اوور جمع و جور تویوتا یعنی راو۴ به نسخه های GR Sport یاریس، یاریس کراس، C-HR و حتی پیکاپ هایلوکس می پیوندد.

پکیج GR SPORT یک پکیج نسبتا ارزان است که با حداقل تغییرات مکانیکی ترکیب شده است. مهندسان سیستم تعلیق را با فنرهای سفت تر و کمک فنرهای اسپرت تنظیم کرده اند که تویوتا وعده داده است که اینها هندلینگ بهتر و "تجربه رانندگی جذابتر" را فراهم می کنند.

تویوتا راو4 GR اسپرت مدل 2023

تویوتا راو۴ در نسخه GR Sport را می‌توان با پیشرانه‌های هیبریدی و پلاگین هیبریدی خریداری کرد و با توجه به تزئینات رینگها که به رنگ مشکی پیانویی درآمده اند جذابیت بصری بیشتری به این خودرو داده اند. همین رنگ مشکی پیانویی روی پنلهای جانبی و تزئینات درب نیز اعمال شده است.

تویوتا راو4 GR اسپرت مدل 2023

نشان‌های ظریف «GR» و قاب‌های به‌روز چراغ‌های مه شکن نیز برای سطح تریم جدید در نظر گرفته شده‌اند و تویوتا اشاره می‌کند که RAV4 GR Sport اولین مدل این خودروساز است که روی رینگهای آلیاژی سوار می‌شود که با استفاده ازتکنیک ultra-precise line-cutting به معنای برش خط فوق العاده دقیق طراحی شده است. اندازه این رینگها ۱۹ اینچ است و دارای روکش مشکی براق با طرح‌بندی پنج پره دوبل است.


صندلی‌های جلوی اسپرت‌تر، منحصر به کلاس جدید GR SPORT، با روکش‌های جیر مانند است که روکش‌های چرم مصنوعی پوشیده شده‌اند. آرم "GR" پشت سری صندلی را تزئین می کند و همچنین دوخت نقره ای متضاد روی صندلی ها، اهرم دنده و فرمان اعمال شده است. یک مانیتور بزرگ و صندلی های جلو با قابلیت تنظیم الکتریکی با مموری برای صندلی راننده به صورت استاندارد در دسترس است.

تویوتا راو4 GR اسپرت مدل 2023

از آنجایی که نسخه GR SPORT براساس تویوتا راو۴ نسخه معمولی ساخته شده است دارای جدیدترین نمایشگر راننده ۱۲.۳ اینچی و سیستم اطلاعات سرگرمی ۱۰.۵ اینچی می باشد. همچنین نسخه GR SPORT همراه با مجموعه ای از ویژگی های ایمنی ارتقا یافته است که اکنون شامل یک سیستم کمکی فرمان اضطراری جدید و یک سیستم جلوگیری از برخورد موانع پیشرفته تر می باشد. تویوتا RAV4 GR Sport قبل از پایان سال ۲۰۲۲ در اروپا به فروش خواهد رسید.

گاری تصاویر:

 

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar