راه‌اندازی خط تولید گیربکس اتوماتیک در شهریور 99

شنبه 10 اسفند 98 ساعت 09:46
راه‌اندازی خط تولید گیربکس اتوماتیک در شهریور 99

خط تولید جعبه دنده اتوماتیک با ظرفیت تولید سالانه 250 هزار دستگاه در شرکت نیرو محرکه به بهره برداری خواهد رسید.

داود اسماعیل پور مدیر عامل شرکت نیرومحرکه در بازدید مدیر عامل ایران خودرو و هیات همراه از خطوط تولید این شرکت گفت: با سرمایه گذاری انجام گرفته، این خط تولید شهریور ماه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

وی ظرفیت تولید شرکت نیرو محرکه را روزانه دوهزار و 500 دستگاه انواع گیربکس عنوان کرد و یادآوری کرد: تا پایان سال جاری تولید این شرکت به 325 هزار دستگاه می‌رسد.

اسماعیل پور تاکید کرد: تولید جعبه دنده‌های دستی و اتوماتیک شش دنده در این شرکت با آخرین فن‌آوری روز و با کیفیت بالا انجام می‌گیرد.

مدیر عامل شرکت نیرومحرکه از چهار پروژه جدید طراحی و تولید گیربکس در برنامه‌های راهبردی این شرکت خبر داد و اظهار کرد: این شرکت در راستای نقشه راه توسعه محصول و جعبه دنده ایران خودرو آماده هر نوع همکاری است.

در ادامه فرشاد مقیمی مدیر عامل شرکت صنعتی ایران خودرو از فعالیت‌های انجام شده در نیرومحرکه قدردانی کرد و  افزود: از کار‌های نو و خلاقانه حمایت می‌کنیم.

وی در مورد تأمین گیربکس اتوماتیک و بومی سازی فن آوری آن تصریح کرد: مطالعات بازار نشان می‌دهد که حداقل 50 درصد نیاز بازار به جعبه دنده‌های اتوماتیک است و بر همین اساس بومی‌سازی فن آوری تولید جعبه دنده اتوماتیک در نقشه راه توسعه محصول ایران خودرو دیده شده است.

مقیمی در مورد گیربکس نیمه اتوماتیک اظهار کرد: طراحی و ساخت این نوع گیربکس برای خودروهای اقتصادی در شرکت نیرو محرکه انجام می‌شود.

مدیر عامل ایران خودرو تاکید کرد: اگر توان تولید هر قطعه‌ای که در کشور وجود دارد باید از واردات آن جلوگیری شود تا نهضت داخلی سازی قطعات تداوم داشته باشد.

همچنین قبادی معاون استانداری قزوین هم گفت: 30 درصد از قطعات مورد نیاز خودروسازان در این استان تأمین می‌شود.

وی نیرو محرکه را از افتخارات استان قزوین دانست و بر توسعه شهرک تخصصی تولید قطعه در استان تاکید کرد.

ایکوپرس

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar