استعلام فعال بودن گارانتی خودرو

یکشنبه 26 دی 00 ساعت 12:22
استعلام فعال بودن گارانتی خودرو
گروه صنعتی ایران خودرو به تمامی مشتریان خود توصیه کرد، پیش از خرید محصول از بازار آزاد، نسبت به استعلام گارانتی خودرو اقدام و از دارا بودن شرایط گارانتی و عدم ابطال آن اطمینان حاصل کنند.

با توجه به این‌ که در روزهای گذشته مالکان جدید خودروهای خریداری شده از بازار، با مراجعه به مدیریت ارتباط با مشتریان ایران خودرو از لغو گارانتی خودروی خود خبر می دهند، گروه صنعتی ایران خودرو به تمامی مشتریانی که قصد خرید محصولات این خودروساز را از بازار خودرو دارند، توصیه کرد به منظور جلوگیری از تبعات و بروز مشکلات احتمالی، حتما پیش از اقدام به خرید، نسبت به استعلام گارانتی خودروی مورد نظر از نمایندگی‌های این شرکت در سطح کشور اقدام کنند.

بخشی از خودروهای موجود در بازار، از طریق فرآیند قرعه کشی خریداری و سند آنها فک رهن و آزاد شده است، اما برخی از مشتریان اولیه خودرو با نگهداری خودرو در پارکینگ و به دلیل عدم مراجعه به نمایندگی های مجاز در پنج ماهه اول پس از تحویل خودرو با پیمایش هزار کیلومتر برای فعال سازی گارانتی و دریافت سرویس های اولیه، موجب ابطال گارانتی محصول شده‌اند. به همین جهت خریدار ثانویه در زمان خرید خودرو، با وجود برخورداری از سند آزاد و کارت گارانتی، نمی‌تواند از مزایای گارانتی شامل ضمانت دو ساله و پیمایش ۴۰ هزار کیلومتر خودرو بهره‌مند شود.

گفتنی است، مطابق مصوبات کمیته خودرو، در صورت عدم انجام سرویس اولیه، در بازه زمانی و کیلومتر اعلامی، گارانتی خودرو ابطال شده و هزینه هرگونه خدمات مورد نیاز و دریافت شده بر عهده مالک خودرو است.

پرشین خودرو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

4 دیدگاه ها برای "استعلام فعال بودن گارانتی خودرو"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
مهدی
مهمان

درضمن تاجاییکه یادم میاد اصلا تو قرارداد همچین بندی ندیدم

مهدی
مهمان

سلام ماشین من گارانتیش بخاطر پنج ماه هزار کیلومتر باطل شد الان میگن قانون عوض شده این افتخار نصیب ما میشه که از دریافت خدمات گارانتی لذت ببریم یا همچنان باید غصه بخوریم درضمن ایران خودروی عزیز لاستیکهای خراب انداخته بود زیر ماشین که مجبور شدم چهار حلقه رو عوض کنم

وحید
مهمان

سلام گارانتی ماشینم ِلغو شده .نمیتونم پیگری کنم که آیا برگشت داره یا نه ؟

مهران
مهمان

آخرش هم نگفتید از چه طریق استعلام کنیم