اهداف وزارت صمت درحوزه رضایت متقاضیان از محصولات ایران خودرو محقق شد

سه شنبه 22 مرداد 98 ساعت 13:07
اهداف وزارت صمت درحوزه رضایت متقاضیان از محصولات ایران خودرو محقق شد

اهداف تعیین شده وزارت صمت در حوزه رضایت مشتریان در محصولات ایران خودرو در دو شاخص IQS و CSI دوام محقق شده است.

محصولات شرکت صنعتی ایران خودرو در دوشاخص IQS و CSI دوام در شاخص‌هایی که  از طرف شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به طریق نظرسنجی از مشتریان اندازه گیری شده و بر مبنای نتایج این اندازه گیری، تمامی محصولات پرتیراژ این خودروساز توانستند اهداف تعیین شده از طرف وزارت صمت را در  شاخص IQS و شاخص CSI دوام محقق کنند.

شاخص IQS بیانگر شمار ایرادات اظهار شده در سه ماه اول مالکیت خودرو توسط مشتری و شاخص CSI دوام بیانگر میزان رضایت از کیفیت خودرو پس از گذشت 15 ماه از مالکیت خودرو توسط مشتری است.

این موفقیت حاصل تلاش تیمی در شرکت صنعتی ایران خودرو در بخش‌های گوناگون زنجیره تأمین، مهندسی، تولید و کیفیت و بیانگر بی اثر ماندن تحریم‌های بین المللی در فرآیند کیفیت محصولات شرکت صنعتی ایران خودرو بوده است.

هم اکنون تمامی محصولات شرکت صنعتی ایران خودرو در سایت‌های گوناگون تولیدی،‌ براساس شاخص‌های منطبق بر شاخص‌های تعیین شده از طرف شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به صورت مستمر و روزانه پایش می‌شود تا محصولات همچنان در مسیر حفظ و ارتقای کیفیت حرکت کرده کنند.

اجرای پروژه‌های بهبود کیفیت در زنجیره تأمین و تولید شرکت صنعتی ایران خودرو در وضعیت تحریم با جدیت زیادی دنبال می‌شود تا محصولات براساس شاخص‌های کیفیت منطبق بر خواست و نیاز مشتریان تولید و عرضه شود  .

ایساکو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar