ایران خودرو از ابتدای شهریور تا ۲۸ مهرماه سند ۵۲ هزار خودرو را صادر کرده است

دوشنبه 29 مهر 98 ساعت 15:07
ایران خودرو از ابتدای شهریور تا 28 مهرماه سند 52 هزار خودرو را صادر کرده است

گروه ایران خودرو تحویل خودروی مشتریان را مطابق با تعداد خودروهای تولید شده در روز انجام می‌دهد.

پایگاه اطلاع رسانی شرکت صنعتی ایران خودرو دراطلاعیه ای عنوان کرده است: تمامی خودروهائی که از ابتدای سال تولید شده‌اند به نام مشتریان فاکتور شده است و هیچ دلیلی برای دپو کردن خودروهای تولید شده در پارکینگ وجود ندارد از طرفی سند خودروهای تولیدی مطابق ضوابط موجود و طبق تولید روزانه درحال صادر شدن است و افزایش قیمت بعضی محصولات ایران خودرو در بازار بنا به دلایلی  به غیر از فاکتور انجام گرفته است.

در این اطلاعیه ضمن رد شایعات مبنی بر عدم صدور فاکتور بعضی از خودروها با هدف بالا رفتن قیمت بازار، تاکید شده است  ، قیمت بعضی از خودروهای تولیدی خودروسازان در بازار در روزهای گذشته افزایش جزئی را تجربه کرده است که بررسی میدانی کارشناسان نشان می‌دهد جو روانی ایجاد شده توسط سودجویان و واسطه گران موجب افزایش ۲ تا ۲.۵ درصدی قیمت محصولات خودروسازان در بازار شده است و هدف سودجویان از اشاعه شایعات اینچنینی بالا بردن قیمت خودروها در بازار و کسب سود بیشتر است . البته گروه ایران خودرو برای مقابله با پدیده گرانی خودرو در بازار برنامه‌هایی را از قبیل افزایش میزان تولید، تداوم فروش تنظیم بازار و ... در دست اقدام دارد که با مهیا شدن شرایط اجرا و بکار بستن برنامه‌های یاد شده قطعاً از التهاب قیمت‌ها در بازار کاسته خواهد شد.

برمبنای این گزارش، گروه ایران خودرو از ابتدای شهریور تا ۲۸ مهر ماه جاری سند بیش از ۵۲ هزار دستگاه خودرو را صادر نموده و این خودروها را تحویل مشتریان داده است.

ایکوپرس

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar