برنامه ایران خودرو برای توسعه بازارهای صادراتی

شنبه 6 اردیبهشت 99 ساعت 14:09
برنامه ایران خودرو برای توسعه بازارهای صادراتی

شرکت محورسازان ایران خودرو برای افزایش سهم خود دربازار های داخلی و صادراتی درسال جهش تولید گام‌های جدیدی را بردارد

فرشاد مقیمی مدیرعامل شرکت صنعتی ایران خودرو در جمع مدیران و کارکنان شرکت محورسازان ایران خودرو گفت : تولیدات شرکت محور سازان از کیفیت بالایی برخوردار است و قابل رقابت در بازارهای صادراتی منطقه‌ای هستند.

وی با اشاره به نامگذاری سال جهش تولید ازسوی مقام معظم رهبری یادآوری کرد : با توجه به پتانسیل‌های موجود ، شرکت محور سازان برای تحقق جهش تولیدو تأمین نیاز خطوط تولید ایران خودرو تلاش بیش‌تری کنند.

مدیرعامل شرکت صنعتی ایران خودرو تاکید کرد : شرکت محورسازان باید حضور موثری در بازار قطعات یدکی درسال جاری داشته باشد و تمام سازو کارهای لازم در این زمینه تدارک ببیندو این امر با هماهنگی با شرکت ایساکو میسرخواهد شد.

وی تصریح کرد : این شرکت با همکاری ساپکو ومرکز تحقیقات ایران خودرو از ظرفیت‌های موجود برای افزایش تیراژ تولید اکسل برای محصولات سواری ایران خودرو استفاده کند.

مقیمی ،  صادرات محصولات شرکت محورسازان به اروپا را قابل تحسین خواند و یادآوری کرد : صادرات محصولات به کشورهای اروپایی نشان از کیفیت مطلوب محصولات تولیدی  این شرکت دارد اما باید بازارهای صادراتی گسترش یابد.

مدیرعامل شرکت صنعتی ایران خودروبا اشاره به اینکه  شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند مسیر توسعه  صنعتی را کوتاه کنند افزود: استفاده ازتوان وتخصص  شرکت‌های دانش بنیان دراولویت کاری محور سازان قرار گیرد.

وی به روز بودن و توان رقابت با شرکت‌های برتر جهت تولید محصولات جدید را یاداور شد و افزود:شرکت صنعتی ایران خودرو  در سایه همدلی و همکاری شرکت‌های دانش بنیان و قطعه سازان  به منظور پاسخ گویی به نیاز مشتریان در سال ۹۹ محصولات جدیدی را به بازار عرضه خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت صنعتی ایران خودروبا تاکید بر نهضت کاهش هزینه‌های سربارتولید افزود: اصلاح ساختار مالی ونهضت کاهش قیمت تمام شده محصول و افزایش بهره وری از رویکردهای تازه این خودرو ساز است.

وی افزود:استفاده ازظرفیت های موجود جهت تأمین ارز مورد نیازتولید  باید مورد توجه مدیران شرکت‌های تابعه شرکت صنعتی ایران خودرو قرار گیرد.

مقیمی تاکید کرد: توجه به منابع انسانی و استفاده از ظریفت های فکری و فنی کارکنان در سایه همدلی منجر به  توسعه وارتقا شرکت محور سازان خواهد شد.

در ادامه بهنام ولی نژاد مدیرعامل شرکت محور رسازان ایران خودرو گفت : این شرکت در کنارتامین انواع اکسل مورد نیاز خطوط تولید صادرات محصولات با کیفیت خود را به اروپا آغاز کرده است.

وی به رسالت شرکت محور سازان به تأمین قطعات مورد نیاز ایران خودرو اشاره کرد وافزود:تولید انواع اکسل خودروهای سبک و قطعات مربوطه با اتکا به توانمندی کارکنان و استفاده از فناوری‌های کارامد در جهت افزایش رضایت مشتریان ایران خودرو انجام می‌شود.

ولی نژاد تمرکز بر تأمین خطوط تولیدایران خودرو را ازاولویت های محورسازان دانست و گفت:این شرکت  اکسل‌های عقب آریسان،پژو ۲۰۶، رانا،۴۰۵، دنا را تولید می‌کند.

مدیرعامل شرکت محور سازان به آمادگی این شرکت برای افزایش تولید اشاره کرد و گفت: با استفاده توان متخصصان این شرکت و همکاری با شرکت صنعتی ایران خودرو بتوان همگام با تولید محصولات جدید ، قطعات مورد نیازخطوط تولید ایران خودرو را تأمین کند.

وی با تاکید بر گسترش سهم بازار برای محصولات محور سازان افزود:در کنارتغذیه خطوط ایران خودرو، با همکاری با شرکت ایساکو برای عرضه قطعات منفصله طرح‌های جدیدی اجرا خواهد شد.

لازم به ذکر است مدیرعامل شرکت صنعتی ایران خودرو و هیات همراه از سالن‌های مختلف تولیدی شرکت محورسازان بازدید کرد.

ایکوپرس

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar