جزئیات خدمات غیر حضوری ایران خودرو

سه شنبه ۱۲ اسفند ۹۸ ساعت ۱۶:۲۱
جزئیات خدمات غیر حضوری ایران خودرو

حوزه خدمات پس از فروش ایران‌ خودرو در مقابله با ویروس کرونا، با پیشنهاد استفاده از خدمات در محل مورد نظر مشتریان را به حضور حداقلی در اماکن عمومی دعوت کرد.

مشتریان ایران‌خودرو، بدون نیاز به مراجعه حضوری به نمایندگی‌های خدمات پس از فروش می‌توانند از امکانات غیرحضوری تعریف شده برای دریافت انواع خدمات، از طریق کانال‌های ارتباطی مانند شماره تلفن ۰۹۶۴۴۰، اپلیکیشن ایساکو و یا وب‌ سایت به آدرس https://096440.com درخواست‌ خود را ثبت و خدمات خودرویی را در محل مورد نظر دریافت کنند.

نگاهی به اقداماتی که توسط شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در محل مشتریان قابل ارائه است:

راه اندازی تلفنی:

کارشناسان مرکز پاسخگویی ایران‌خودرو (۰۹۶۴۴۰) در۲۴ ساعت شبانه روز آماده هستند تا در صورتی که نقص فنی خودرو به طور ایمن از طریق مشاوره تلفنی توسط راننده قابل رفع باشد، با راهنمایی لازم ایراد برطرف شود. این خدمات توسط امدادخودرو ایران در راستای سیاست‌های مشتری‌مداری شرکت صنعتی ایران‌خودرو به طور رایگان ارائه خواهد شد.

خدمات عمومی امدادی:

این خدمات شامل تأمین و نصب باتری کمکی، تأمین سوخت، بازکردن درب‌های خودرو، پنچرگیری و تنظیم باد، تعویض زاپاس و تأمین رینگ و لاستیک است که توسط ناوگان‌های امدادسریع، امدادپلاس و حمل در محل مشتری، برای بیشتر خودروها، فارغ از برند کارخانه سازنده خودرو ارائه می‌شود.

امدادسریع:

در صورت توقف خودرو به خاطر ایراد فنی و یا حادثه در هر لحظه از شبانه‌روز و در هر نقطه از کشور که امکان دسترسی خودرو امداد از طریق‌ راه‌های تعریف شده وزارت راه و شهرسازی وجود داشته باشد، همکاران ما در محل حاضر شده و تعمیرات سبک امدادی که طی مدت کمتر از ۲۰ دقیقه قابل انجام  باشد را انجام خواهند داد.

امدادپلاس:

عیب‌یابی و تعمیرات بعضی از ایرادهای خودرو در محل، مستلزم صرف زمانی بیشتر از زمان تعریف شده در امداد سریع است، امداد پلاس با هدف جلوگیری از حمل خودرو، صرفه‌جویی در وقت مشتریان و انجام خدمات تعمیرگاهی سبک راه اندازی شده است و خدماتی مانند تعویض قطعاتی مانند رادیاتور، پمپ هیدرولیک، دینام و ده‌ها مورد دیگر را به انجام می‌رساند.. خدمات امداد پلاس هم به طور شبانه روزی ارائه می‌شود.

امدادگلس:

خدمات تعویض انواع شیشه، چراغ، آینه و تعمیر قفل‌های درب خودرو در محل  توسط ناوگان امداد گلس برای خودروهای شرکت صنعتی ایران خودرو ارائه می‌شود. هم اکنون این خدمت در شهر تهران راه اندازی شده و به زودی در سراسر کشور اجرایی خواهد شد.

سرویس در محل AUTOCLICK:

اتوکلیک، برای انجام سرویس‌های دوره‌ای (تعویض روغن، شمع، فیلترها، لنت ترمز و ...) و خدمات تعمیراتی خودرو در محل، قابل استفاده است. مشتریان می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن ایساکو یا سامانه اخذ نوبت در وب‎سایت امدادخودرو ایران و یا تلفن سراسری ۰۹۶۴۴۰ از این خدمات بهره‌مند شوند. سرویس‌های دوره‌ای خودرو در تمامی ایام هفته از ساعت ۷ الی۱۹ با اخذ نوبت از کانال‌های ارتباطی توسط متخصصین این شرکت ارائه می‌شود.

امدادسوئیچ:

از جمله خدماتی که در «امداد سوئیچ» تدارک دیده شده می‌توان به مواردی مانند ارائه خدمات امدادی مرتبط با کلیه ایرادات قفل درب خودروهای گروه پارس، سمند، ۴۰۵، تندر۹۰، گروه ۲۰۶ و رانا، ایرادات مرتبط با سوئیچ خودرو  شامل تعریف کد سوئیچ، تعریف ایموبلایزر (تعریف چیپ)، شکستن سوئیچ و ساخت تیغه، تعویض مغزی سوئیچ، رفع ایراد برقی سوئیچ، مفقودی سوئیچ، ساخت سوئیچ یدک، مشکلات مربوط به گیرنده و فرستنده قفل مرکزی و تعویض کامل مجموعه سوئیچ به همراه برنامه در محل مشتری اشاره کرد.

حمل خودرو:

در نهایت اگر با وجود تمام خدمات قائل ارائه به طور غیرحضوری، امکان راه‌اندازی خودرو در محل، وجود نداشت، حمل انواع خودرو با شیوه‌های نوین و استاندارد با توجه به نوع خودرو متوقف شده و شرایط محیطی، توسط ناوگان امدادی طی ۲۴ ‏ساعت شبانه روز، انجام می‌گیرد.‏ ناوگان حمل با دارا بودن انواع خودروسوار و ‏خودروبر، عملیات امدادرسانی و حمل را در سطح استانداردهای بین‌المللی انجام می‌دهند.‏

خرید آنلاین خدمات امدادخودروایران:

کارت اشتراک طلایی:

کارت طلایی امدادخودروایران هم اکنون در  سطوح مختلف که شامل کارت طلایی سال و کارت‌های طلایی یک تا چهار ستاره است. عمده خدمات کارت طلایی شامل  پوشش زیان ناشی از تصادفات، سوانح، سرقت و انجام تعمیرات فنی خودرو می‌باشد. همچنین پاسخگویی به درخواست مشتریان، راهنمایی و راه‌اندازی تلفنی، اطلاع رسانی، پیگیری امور مشتریان،‌ مشاوه فنی، انجام فعالیت‌های امدادی به طور شبانه‌روزی، حمل و جابجایی خودرو و انتقال سرنشینان به طور رایگان، ارائه سرویس‌های ادواری، نگهداری و تحویل ۴ حلقه لاستیک از دیگر خدمات کارت‌های طلایی است.

کارت اشتراک امدادسیار:

با خرید اشتراک امداد سیار از خدمات شبانه‌روزی این شرکت شامل راهنمایی و راه‌اندازی تلفنی، امدادسریع، امدادپلاس، امدادگلس، حمل خودرو، سرویس در محل و امدادسوئیچ بهره‌مند شوید.

شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در پایان با آرزوی سلامتی برای یکایک هموطنان، آمادگی کامل خود را نسبت به ارائه خدمات غیرحضوری با استفاده از بزرگ‌ترین ناوگان امدادی در سراسر کشور، به طور شبانه‌روزی اعلام کرد. این شرکت از هموطنان خواست، برای مقابله با ویروس کرونا، در مواقع غیرضروری از منزل خارج نشده و در صورت نیاز به خدمات خودرویی از امکانات این مجموعه بهره‌مند شوند.

تسنیم

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar