دلیل تأخیر در تحویل دنا پلاس و پژو ۲۰۷ پانوراما

چهارشنبه 5 شهریور 99 ساعت 15:39
دلیل تأخیر در تحویل دنا پلاس و پژو 207 پانوراما

معاون بازاریابی و فروش شرکت صنعتی ایران خودرو گفت: دلیل تأخیر در تحویل دنا پلاس و پژو ۲۰۷ پانوراما، عدم ابلاغ قیمت نهایی از طرف مراجع مرتبط است.

بابک رحمانی، معاون بازاریابی و فروش شرکت صنعتی ایران خودرو  با ذکر اینکه تاکنون بیش از ۲ هزار دستگاه دنا پلاس و  بیش از ۷۰۰ دستگاه خودروی پژو ۲۰۷ هاچ بک پانوراما  تولید شده است، اظهار داشت: متاسفانه بعد از گذشت بیش از یک ماه و نیم از زمان ارسال مدارک و مستندات قیمت تمام شده تولید این دو خودرو، هنوز مراجع ذی صلاح قیمت نهایی را به ایران خودرو ابلاغ نکرده اند.

وی تصریح کرد: ایران خودرو آماده تحویل خودروهای دنا پلاس و ۲۰۷ پانوراما به مشتریان است و ضمن عذرخواهی از مشتریان اعلام می‌کنیم که هرچند خودروهای یاد شده آماده تحویل به مشتریان است و صرفاً به سبب عدم اعلام قیمت قطعی خودرو توسط مرجع تعیین شده، امکان تحویل فراهم نشده است اما بابت تاخیر در تحویل خودروها، مقید به پرداخت جریمه تاخیر هستیم.

معاون بازاریابی و فروش شرکت صنعتی ایران خودرو ادامه داد: در واقع عدم ابلاغ قیمت نهایی محصولات این گروه خودروسازی از سوی مراجع ذی صلاح موجب سردرگمی مشتریان شده و انتظار می رود با اعلام قطعی قیمت، این مشکل هر چه سریعتر رفع شود.

وی تأکید کرد: به محض  ابلاغ نهایی قیمت دو محصول مورد نظر، دعوتنامه برای مشتریان ارسال خواهد شد.

ایکوپرس

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "دلیل تأخیر در تحویل دنا پلاس و پژو ۲۰۷ پانوراما"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
علی
مهمان

سلام و وقت بخیر
یعنی چی که منتظر اعلام قیمت قطعی خودرو هستین زمان تحویل خودرو ۲۰۷ من ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ بوده که ما تکمیل وجه کردیم ولی الان دو ماه دارین ما رو بازی میدین مسخره بازیاتون جمع کنید خدا رو خوش نمیاد