محصول جدید ایران‌ خودرو مطابق سلیقه مصرف‌کنندگان طراحی شده است

بروزرسانی در: سه شنبه 14 مرداد 99 ساعت 17:11
محصول جدید ایران‌ خودرو مطابق سلیقه مصرف‌کنندگان طراحی شده است

در راستای نمایش توانمندی‌های صنعت خودرو کشور و دستاوردهای ساخت داخل قطعات رئیس و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از خطوط تولید، مرکز تحقیقات و نمایشگاه خودکفایی قطعات محصولات ایران خودرو بازدید کردند که آنها در رابطه با محصول جدید ایران‌ خودرو، اعلام کردند که این محصولات، مطابق سلیقه مصرف‌کنندگان ایرانی طراحی و تولید شده‌ است.

بعد از ظهر امروز (سه‌شنبه) نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی یازدهم در خطوط تولید، مرکز تحقیقات و نمایشگاه خودکفایی محصولات ایران خودرو حضور یافتند تا از نزدیک شاهد فعالیت‌ها، دستاوردها و برنامه‌های این خودروساز باشند. بازدید از سالنهای پرس، مونتاژ، بدنه‌سازی، مرکز تحقیقات و نمایشگاه خودکفایی ساپکو از جمله محل‌هایی بودند که نمایندگان مجلس حضور یافتند.

در این برنامه، اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در بازدید از محصولات جدید ایران‌خودرو معتقد بودند که این طراحی و تولید محصولات جدید ایران‌خودرو  مطابق سلیقه مصرف‌کنندگان ایرانی است.

تولید محصول پروژه K132 با بیش از ۹۲ درصد خودکفایی تولید و راهی بازار خواهد شد. ظرفیت تولید این محصول ۱۵۰ هزار دستگاه در نظر گرفته شده و تولید انبوه آن از بهمن ماه سال جاری آغاز خواهد شد.

عزیز اکبری رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ضمن ستایش مهندسان ایرانی در طراحی و تولید محصول پروژه K132، تولید این محصول در سال جهش تولید و  در شرایط تحریمی و بدون همکاری شرکای خارجی را کاری جهادی دانست.

ایسنا

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "محصول جدید ایران‌ خودرو مطابق سلیقه مصرف‌کنندگان طراحی شده است"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
امیر
مهمان

من این خودرو روازنزدیک ندیدیم ولی با اطمینان میگم فضای داخلی این خودرو کوچک ترازدنا خواهدبود. خودتون وقتی حساب کنید میفهمید.حالاببین کی گفتم