میزان عرضه و تولید در ایران خودرو افزایش خواهد یافت

شنبه 17 خرداد 99 ساعت 13:15
میزان عرضه و تولید در ایران خودرو افزایش خواهد یافت

مدیرعامل شرکت صنعتی ایران‌خودرو از ترخیص قطعاتی که در گمرکات موجود بود تا ساعاتی دیگر خبر داد و گفت: با ترخیص این قطعات، شمار زیادی از خودروها تکمیل شده و میزان عرضه و تولید را از حال حاضر که به ۲۰۰۰ دستگاه رسیده است، بیشتر خواهیم کرد.

‌فرشاد مقیمی امروز در پایان مراسم قرعه‌کشی خودرو در جمع خبرنگاران گفت: اسامی برندگان از طریق سایت رسمی شرکت ایران ‌خودرو اطلاع‌ رسانی خواهد شد؛ ضمن اینکه برای برندگان پیامک هم ارسال خواهد شد و آن‌ها هم ۴۸ ساعت فرصت دارند تا منابع مالی مورد نیاز برای خرید خود را به حساب ایران ‌خودرو واریز کنند.

مدیرعامل ایران ‌خودرو اعلام کرد: بلافاصله از فردا (یکشنبه) فرآیند فروش ما آغاز خواهد شد و مشتریانی که موفق به برنده شدن و ‌دریافت خودرو در طرح فروش‌فوق‌العاده نشدند، می‌توانند در طرح‌های بعدی از جمله فروش یکساله شرکت کنند. ۴۵ هزار دستگاه در قالب ۱۲ مدل از دیگر محصولات از جمله گروه سمند، پژو ۲۰۶، دنا، پژو پارس و دیگر محصولاتی که امروز توفیق تولید آن‌ها را داریم، عرضه خواهند شد. قرعه‌کشی ‌آن‌ها هم هفته آینده در همین مکان و ساعت انجام خواهد شد و طبق فرآیند برای  واریزهای خود را اقدام خواهند کرد. تمام تلاش و سعی ما هم بر این است که طبق زمان تعیین شده، شاید قدری هم زودتر خودروی مشتریان را تحویل دهیم.

وی در رابطه با تعهدات پیشین این گروه با ذکر اینکه عمل به این تعهدات در وضعیت خوبی قرار دارد؛ گفت: هرچند تعدادی از تعهدات باقی مانده است، ظرف چندماه آینده به صفر خواهیم رساند تا از این جنبه بدهی به مردم نداشته باشیم. خوشبختانه هم اکنون تولید روزانه ۲۰۰۰ دستگاه را داریم و مشکل حادی در حوزه تولید وجود ندارد؛ مشکلات کوچکی در حوزه‌های دیگر وجود داشت که با حضور و ورود سرپرست وزارت صمت، یکی پس از دیگری حل و فصل شده است. ضمن اینکه اکنون خبردار شدیم که بخشی از قطعاتی که در گمرکات مانده بود، ظرف چند ساعت آینده مسایلشان برطرف و ترخیص خواهند شد. با ترخیص این قطعات عرضه بیشتری خودرو خواهیم داشت. گرچه که در همین چند روز گذشته و ایام تعطیلات هم بیش از ۲۰۰۰ خودرو را توانستیم تجاری سازی کنیم.

ایسنا

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar