گارانتی محصولات ایران خودرو تمدید شد

پنج شنبه 22 اسفند 98 ساعت 12:03
گارانتی محصولات ایران خودرو تمدید شد

شرکت صنعتی ایران ‌خودرو برای مقابله با ویروس کرونا، گارانتی محصولات خود را یک ماه یا ۲ هزار کیلومتر تمدید کرد.

شرکت صنعتی ایران‌خودرو برای مقابله با ویروس کرونا و نیاز نداشتن مراجعه هم وطنان به نمایندگی‌های این مجموعه در وضعیت کنونی، گارانتی محصولات خود را یک ماه یا ۲ هزار کیلومتر تمدید کرد.

شرکت ایران‌خودرو که به علت جلوگیری از همه‌گیری ویروس کرونا، از روز دوشنبه ۱۲ اسفندماه اعلام کرده بود خیلی از خدمات خود را به طور غیرحضوری و غیرمتمرکز ارائه می‌کند، مجدداً به مشتریان خود توصیه کرد با توجه به رشد تصاعدی ویروس کرونا در سطح کشور، تا حد امکان از خروج غیرضروری از منزل بپرهیزند و از خدمات غیرحضوری این شرکت صنعتی بهره‌مند شوند.

این شرکت اعلام کرد: خدمات در نمایندگی‌های ایران‌خودرو به دو بخش فروش و خدمات پس از فروش تقسیم می‌شوند که خیلی از این خدمات با استفاده از ظرفیت‌های بستر الکترونیک، به طور غیرحضوری یا ارائه در محل مشتریان قابل انجام است. مشتریان برای اطلاع از خدمات فروشی که ایران‌خودرو به طور غیرحضوری ارائه می‌کند، می‌توانند به پایگاه اینترنتی این شرکت به نشانی ikco.ir مراجعه نمایند و از روند ارائه خدمات آگاه شوند.

همچنین در مورد خدمات پس از فروش هم مرکز تماس ایران‌خودرو به شماره ۰۹۶۴۴۰ در اختیار مشتریان است تا از خدمات قابل ارائه مطلع شده و یا درخواست دریافت خدمات ثبت کنند. اپلیکیشن ایساکو هم کانال ارتباطی دیگر این شرکت برای ثبت درخواست خدمات خودرو به طور اینترنتی است.

این شرکت به منظور همکاری با هموطنانی که ایراد خودروهایشان با خدمات غیرحضوری مرتفع نمی‌شود برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، پروتکل جدید در مورد رعایت موازین بهداشتی به نمایندگی‌های خدمات پس از فروش ابلاغ و اقدام به توزیع لوازم بهداشتی از جمله ماسک، دستکش و محلول ضد عفونی کرد.

خدمات پس از فروش این مجموعه با دارا بودن بزرگ‌ترین ناوگان امدادی در سراسر کشور، به طور شبانه‌ روزی آماده است تا با حضور درب منزل مشتریان، خدمات خوردویی مورد نیاز را بدون نیاز به مراجعه به نمایندگی به ایشان ارائه کند.

ایکوپرس

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar