با محتکران خودرو برخورد قاطع خواهد شد

دوشنبه 29 اردیبهشت 99 ساعت 12:12
با محتکران خودرو برخورد قاطع خواهد شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: تمام پارکینگ‌ها و انبارهای خودرو استان البرز باید موجودی خود را به این سازمان اعلام نمایند.

رامین ربیعی روز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت در جمع خبرنگاران گفت: بر اساس ابلاغ سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید گنندگان، تمام پارکینگ‌ها و انبارهای خودرو استان البرز باید موجودی خود را در سامانه جامع انبارها به نشانی NWMS.IR  ثبت نمایند در غیر این صورت مشمول تخلف احتکار شده که در این رابطه با آنها برخود قاطع قانونی خواهد شد.

وی اضافه کرد: بر این اساس، سازمان صمت هم بر اساس قواعد سامانه جامع انبارها، تمامی انبارها، سوله‌ها و مراکز نگهداری را مورد بازرسی و کنترل قرار می‌دهد.

ربیعی تصریح کرد: بر اساس ابلاغیه‌های کشوری ‌وجود خودروی بدون پلاک، احتکار است چون که اگر خودرویی چند ماه پس از فروش، بلا استفاده و بدون پلاک نگهداری شود به این معنی است که مالک آن مصرف کننده نیست و هدف دیگری از خرید و انبار کردن خودرو دارد.

رئیس سازمان صمت البرز ادامه داد: پارکینگ‌ها به هیچ وجه حق پذیرش خودرو بدون پلاک را ندارند که در این رابطه علاوه بر مالک خودرو با مالک پارکینگ هم برخورد قانونی می‌شود.

این مسئول در پایان بیان کرد: همشهریان البرزی در صورت رویت هر گونه انبار یا پارکینگ مشکوک خودرو، مراتب را با سامانه ۱۲۴ مطرح نمایند تا به سرعت مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.

ایسنا

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar