دلالان بازار خودرو را مدیریت می‌کنند

یکشنبه 13 مرداد 98 ساعت 15:22
دلالان بازار خودرو را مدیریت می‌کنند

عضو کمیسیون صنایع با ذکر اینکه دلالان بازار خودرو را در دست گرفته‌اند،گفت: متأسفانه دلالان به این حوزه ورود کرده‌اند و به طور لحظه‌ای قیمت خودرو را تغییر می‌دهند.

محمدرضا منصوری عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از وضعیت بازار خودرو، گفت: در ماه‌های گذشته شاهد شرایط نگران‌کننده‌ و نابسامانی و در بازار خودرو هستیم که این وضعیت باید اصلاح شود.

وی یکی از دلایل افزایش قیمت خودرو را واسطه‌گری و دلالی در این بازار دانست و اظهار داشت: نظارت دولت بر بازار خودرو ضعیف است و به همین خاطر دلالان به راحتی در این حوزه جولان می‌دهند و با اقدامات خود بازار خودرو را   ملتهب و باعث نارضایتی مردم می‌شوند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس با ذکر اینکه ، حضور دلالان یکی از مهم‌ترین دلایل افزایش قیمت خودرو است، ادامه داد: دولت باید بحث نظارت بر بازار خودرو را افزایش دهد تا دست دلالان از این بازار کوتاه شده و بازار به ثبات برسد.

منصوری با تاکید بر اینکه دلالان بازار خودرو را در دست گرفته‌اند، اظهار داشت: متأسفانه دلالان به این حوزه ورود کرده‌اند و به طور لحظه‌ای قیمت خودرو را تغییر می‌دهند.

نماینده مردم ساوه در مجلس تصریح کرد: این دلالان در سایت‌ها و فضای‌مجازی هم فعالیت دارند و قیمت‌ها را جا‌به‌جا می‌کنند که موجب برهم زدن ثبات اقتصادی می‌شود پس ضروری است تا دولت بر بازار نظارت و جلوی سوء استفاده دلالان را بگیرد.

تسنیم

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar