توقف خط تولید پراید بدون معرفی جایگزین

بروزرسانی در: شنبه 7 دی 98 ساعت 19:39
توقف خط تولید پراید بدون معرفی جایگزین

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید توقف خط تولید پراید بدون معرفی خودروی جایگزین با قیمت مشابه غیرقابل توجیه است و خودروسازان باید برنامه مناسبی برای این امر داشته باشند.

محمدرضا منصوری عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به ضرورت معرفی خودروی جایگزین پراید با قیمت مشابه، گفت: هرچند در سال آینده خط تولید پراید برای افزایش امنیت سرنشینان خودرو و مردم متوقف می‌شود ولی باید به این نکته هم توجه کرد که خودروی جایگزین نیز نمی‌تواند کیفیت و امنیت چندانی داشته باشد.

پراید و خودروی جایگزین آن برای استفاده در جاده‌ها مناسب نیست

نماینده مجلس شورای اسلامی با ذکر اینکه پراید و خودروی جایگزین آن برای استفاده در جاده‌ها مناسب نیست، افزود: هم اکنون به خاطر افزایش قیمت پراید، بسیاری از خانواده‌ها توان خرید این خودرو را هم ندارند، تنها راهکار برای بهبود بازار چارچرخ ها، افزایش عرضه به بازار است تا قیمت‌ها تا حدودی تعدیل شود.

واردات خودروهای دست دوم یکی از راهکارهای افزایش عرضه به بازار

وی واردات خودروهای دست دوم با کیفیت عالی را یکی از راهکارهای افزایش عرضه به بازار دانست و اظهار کرد: با افزایش عرضه به بازار، قیمت خودرو کاهش می‌یابد و تمام مردم توانایی خرید خودرو را دارند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: خودروی جایگزین پراید باید با قیمت مشابه به بازار عرضه شود و خودروسازان برنامه مناسبی برای این امر داشته باشند چون افزایش قیمت خودروی جایگزین بیش از ۵ درصد توجیه پذیر نیست و باعث نگرانی مردم شده و شوک جدیدی به بازار چارچرخ ها وارد می‌کند.

قیمت پراید

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar