خدمات امداد خودرو سایپا رایگان شد

سه شنبه 27 اسفند 98 ساعت 16:16
خدمات امداد خودرو سایپا رایگان شد

شرکت امداد خودرو سایپا در طرح خدمات و امداد شرکت سایپا برای روزهای پایانی سال و سال جدید، با هدف اجرای صحیح پویش #در_خانه_بمانیم اجرت تعمیرات و ایاب ذهاب خدمات خود را رایگان اعلام کرد.

مدیر عملیات شرکت امداد خودرو سایپا، با ذکر این مطلب و با اشاره به افزایش ناوگان امدادی سایپا گفت: در راستای مسئولیت‌های اجتماعی سایپا و پیوستن به پویش #در_خانه_بمانیم و بر اساس برنامه ریزی انجام گرفته، ۴۰ دستگاه ناوگان امدادی و خدمات خودرو در محل به سیستم خدمات رسانی شرکت امداد خودرو سایپا اضافه شده است.

عباس فخاریان در ادامه از اجرای طرح ویژه در روزهای پایانی امسال و آغاز سال جدید خبر داد و افزود: در این طرح مسیرهای پرتردد شناسایی و تعداد ناوگان‌های امدادی در آن افزایش خواهد یافت. همچنین به منظور کاهش سفرهای غیر ضروری و ماندن در خانه و سرعت دهی در ارائه خدمات امدادی و تعمیراتی، بخشی از ناوگان امدادی مستقر در جاده‌های بین راهی در مراکز شهرها مستقر و آمادگی ارائه خدمات رسانی در درب منازل را دارند.

رییس ستاد طرح خدمات و امداد گروه خودرو سازی سایپا افزایش ناوگان امدادی سایپا در درون شهرها را به منظور ماندن هموطنان عزیز در منازل خود عنوان کرد و گفت: تقویت مرکز پیام امداد خودرو، تأمین و تدارک قطعات خودرو در شبکه امداد، افزایش بازه زمانی ارائه خدمات خودرو در محل تا ساعت۲۲ و همچنین اجرت و ایاب ذهاب رایگان از دیگر ویژگیهای این طرح است.

فخاریان همچنین از توزیع اقلام بهداشتی شامل دستکش، ماسک و مواد ضد عفونی کننده و ... بین امدادگران و خدمات رسانان و همچنین راه اندازی سرویس خدمات در محل خودرو در تعمیرگاه‌های مرکزی سایپا یدک خبر داد.

وی با ذکر اینکه فعالیت سایپا می‌تواند باعث آسودگی خیال هم‌وطنان در این روزهای سخت شود، یادآوری کرد: امدادگران در طرح خدمات و امداد گروه خودروسازی سایپا به طور ۲۴ساعته با شماره ۰۹۶۵۵۰ آماده پاسخگویی به هموطنان گرامی هستند.

روابط عمومی شرکت امداد خودرو سایپا

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar