رشد ۶۰ درصدی خدمات در محل امداد خودرو سایپا

یکشنبه 14 اردیبهشت 99 ساعت 12:05
رشد 60 درصدی خدمات در محل امداد خودرو سایپا

اقدامات شرکت خودروسازی سایپا برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ادامه دارد که براساس یکی از این اقدامات که با هدف جلوگیری از انجام سفرهای غیرضروری انجام می‌شود، خدمات خودرویی مشتریان این گروه خودروسازی در محل و منزل آنها انجام می‌شود.

این خدمات در محل را امداد خودرو سایپا از اواخر اسفند ماه سال ۹۸ آغاز کرد و طبق آخرین آمار اعلام شده، تا اوایل اردیبهشت ماه ۹۹ رشد ۶۰ درصدی را نشان می‌دهد.

در اجرای طرح امدادخودروسایپا که با هدف کمک به شبکه نظام سلامت کشور و مقابله با شیوع ویروس کرونا اجرا شد، خدمات امدادی شرکت خودروسازی سایپا از جمله انجام سرویس‌های دوره‌ای به طور رایگان و در محل مورد نظر مشتریان انجام می‌شود تا از مراجعه هموطنان به نمایندگی‌ها و سایر تعمیرگاه‌ها جلوگیری شود.

این طرح ابتدا قرار بود تا پایان فروردین ماه اجرا شود اما با توجه به استقبال هموطنان و تاکید شبکه بهداشتی کشور مبنی بر ادامه اقدامات ضد کرونایی، به دستور مدیرعامل شرکت خودروسازی سایپا تا پایان اردیبهشت ماه تمدید شد.

علاوه بر این، امدادخودروسایپا برای اجرای بهتر این طرح، نسبت به افزایش امدادگران، خودروهای امدادی و تقویت مرکز تماس خود اقدام کرده و امدادگران این شرکت تا ساعت ۲۲ نسبت به ارائه خدمات اقدام می‌کنند.

هموطنان می‌توانند برای درخواست "خدمات خودرو در محل" با شماره سراسری ۰۹۶۵۵۰ و یا شماره ۸۴۴۴۴ با پیش شماره ۰۲۱ تماس گرفته و از خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا بهره مند شوند.

سایپانیوز

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar