تمدید ثبت‌ نام طرح ترافیک خبرنگاران تا ۱۵ اردیبهشت‌ ۱۴۰۳

بروزرسانی در: سه شنبه 28 فروردین 03 ساعت 16:32
تمدید ثبت‌ نام طرح ترافیک خبرنگاران تا 15 اردیبهشت‌ 1403

سخنگوی شهرداری تهران از تمدید ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران تا ۱۵ اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد.

بروزرسانی ۲۸ فروردین ۱۴۰۳عبدالمطهر محمدخانی سخنگوی شهرداری تهران در حاشیه دویست و بیست و هشتمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران در رابطه با طرح ترافیک خبرنگاری اظهار کرد: ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاری تا ۱۵ اردیبهشت تمدید شد. خبرنگاران از درگاه یا اپلیکیشن شهرزاد می‌توانند برای ثبت‌نام مراجعه و اقدام کنند. بعد از پایان ثبت‌نام‌ها جمع‌بندی صورت می‌گیرد و در مورد تعداد سهمیه‌ها اقدام می‌کنیم.

سخنگوی شهرداری تهران، افزود: تا زمان تصمیم‌گیری نهایی درباره طرح‌های جدید و ابلاغ آنها، طرح ترافیک قبلی ادامه خواهد داشت.

محمدخانی با بیان اینکه اولویت شهرداری تهران ارائه خدمات در بستر جدید سامانه شهرزاد است، تصریح کرد: یکی از ویژگی این سامانه این است که از طریق سامانه شهرزاد در همه گوشی‌های هوشمند این دسترسی وجود دارد و ثبت‌نام در این سامانه مسیر ساده‌تری پیدا کرده است.

وی ادامه داد: اگر کسی هم در سامانه «تهران من» ثبت‌نام کرده باشد به سامانه شهرزاد منتقل می‌شود. تعامل ما با خبرنگاران در موضوع طرح ترافیک خبرنگاری از طریق سامانه شهرزاد است.

سخنگوی شهرداری تهران در مورد احتمال افزایش اعتبار کارت بلیت مترو خبرنگاران نیز گفت: کارگروهی از سوی شورای شهر تهران در این خصوص تشکیل شده و در این خصوص باید تصمیم بگیرد، پیشنهاد ما افزایش این مبلغ است. امیدواریم که این عدد با نظر کارگروه افزایش پیدا کند.

بروزرسانی ۱۵ اسفند ۱۴۰۲: ثبت‌ نام طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاران از امروز آغاز شد و تا ۳۱ فروردین ادامه خواهد داشت.

ثبت‌نام خبرنگاران برای دریافت مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک و دریافت کارت بلیت ویژه مترو و اتوبوس از امروز آغاز شده است و تا ۳۱ فروردین ادامه خواهد داشت.

اصحاب رسانه می‌توانند طبق روال سال‌های اخیر با مراجعه به سامانه «تهران من» نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

خبرنگاران باید مدارک هویتی، بیمه خبرنگاری یا ۱۰ اثر خبری و همچنین معرفی‌نامه خود را در بخش "خبرنگار هستم" بارگذاری کنند.

چنانچه به خبرنگاری طرح ترافیک تعلق نگیرد، مشمول دریافت کارت بلیت خبرنگاری خواهد شد.

عصرخودرو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar