بررسی نوسان قیمت‌ها در بازار خودرو

یکشنبه 13 بهمن 98 ساعت 12:27
بررسی نوسان قیمت‌ها در بازار خودرو

در حالی که فعالان بازار خبر از رکود شدید و ادامه دار در بازار خودرو می‌دهند، قیمت ها همچنان روندی افزایشی را طی می‌کنند .

بازار خودرو هفته را با نوسان قیمت آغاز کرده است به صورتی که قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ فول نسبت به هفته پیش ۲ میلیون تومان افزایش یافته است و به قیمت ۹۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است ولی قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ فول ۴ میلیون کاهش یافته و به قیمت ۱۱۶ میلیون تومان رسیده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای هم ۵ میلیون تومان کاهش یافته است و به قیمت ۱۴۱ میلیون تومان رسیده است و قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک هم ۶ میلیون کاهش یافته است و به قیمت ۱۸۲ میلیون رسیده است و قیمت پژو ۴۰۵ جی ال ایکس هم ۵۰۰ هزار تومان کاهش یافته است و این خودرو به قیمت ۸۶ میلیون تومان رسیده است و در مقابل قیمت پژو پارس ساده ۱ میلیون تومان افزایش یافته است و به قیمت ۱۱۰ میلیون تومان رسیده است.

خودرو دنا تیپ ۱ هم هفته را با افزایش قیمت ۵ میلیون تومانی آغاز کرد و به قیمت ۱۳۵ میلیون تومان رسید و دنا پلاس تیپ ۲ هم با افزایش ۴ میلیونی به قیمت ۱۸۰ میلیون تومان رسید.

پژو ۲۰۰۸ هم با افزایش قیمت ۳ میلیونی به قیمت ۴۱۰ میلیون تومان رسید و قیمت خودرو رانا ال ایکس هم ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافت و این خودرو به قیمت ۹۸ میلیون تومان رسید.

قیمت خودرو پراید ۱۱۱ اس ای هم ۳۰۰ هزار تومان کاهش یافته است و به قیمت ۶۱ میلیون تومان رسیده است و قیمت پراید ۱۳۱ هم ثابت مانده است و این خودرو به قیمت ۵۶ میلیون در بازار خرید و فروش می شود و در مقابل قیمت پراید ۱۳۲ اس ای ۴۰۰ هزار تومان  افزایش یافته است و این خودرو به قیمت ۵۸ میلیون تومان رسیده است و قیمت سمند ال ایکس هم ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان افزایش یافته است و این خودرو به قیمت ۹۳ میلیون تومان در بازار به فروش می رسد.

خبرآنلاین

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar