استقبال گسترده از طرح پیش فروش سایپا!

پنج شنبه 8 آبان 99 ساعت 13:12
استقبال گسترده از طرح پیش فروش سایپا!

متقاضیان خرید خودرو از طرح پیش فروش محصولات شرکت خودروسازی سایپا استقبال گسترده ای کردند، به شکلی که تعداد ثبت نام کنندگان در این طرح پس از ۲۴ ساعت اول از مرز ۲۲۰ هزار نفر گذشت.

پس از ابلاغ قیمت های جدید خودرو توسط شورای رقابت که متناسب با تورم بخشی برای سه ماهه سوم سال انجام شد، سایپا طی بخشنامه‌ای طرح پیش فروش ۹ مدل از محصولات خود با قیمت های جدید را اجرا کرد که با استقبال گسترده مشتریان رو به رو شده است.

طرح پیش فروش ۹ مدل از محصولات شرکت خودروسازی سایپا با قیمت های جدید اعلام شده از طرف شورای رقابت و زمان تحویل در نیمه نخست سال ۱۴۰۰ از ساعت ۱۴ روز سه شنبه، ششم آبان ماه آغاز شده که با استقبال گسترده متقاضیان خرید خودرو مواجه شده است.

بیشتر بخوانید :

قیمت کوییک R 

قیمت کارخانه محصولات سایپا / آبان ۹۹

ثبت نام پیش فروش محصولات سایپا / آبان ۹۹

تخلف سایپا در اعلام قیمت های جدید

براساس اعلام سازمان فروش و بازاریابی شرکت خودروسازی سایپا، تعداد متقاضیان خرید خودرو که در این طرح پیش فروش با قیمت های جدید اجرا شده، در ۲۴ ساعت اول از مرز ۲۲۰ هزار نفر گذشته است.

استقبال گسترده از طرح پیش فروش محصولات سایپا در حالی انجام شده که تمام محدودیت های مصوب کمیته خودرو اعم از محدودیت کد ملی، گواهینامه، پلاک فعال و ... در این طرح لحاظ شده و ثبت نام کسانی در این طرح پذیرفته خواهد شد که مشمول این شرایط باشند.

ایران جیب

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "استقبال گسترده از طرح پیش فروش سایپا!"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اراس
مهمان

بی مخها برای خرید کجاوه مرگ پیش قدم شدند
مطمئنم استقبال خیلی پایین بوده