اطلاعیه ایران خودرو در خصوص تحویل خودروهای پژو ۲۰۰۸

بروزرسانی در: شنبه 6 مهر 98 ساعت 19:27
اطلاعیه ایران خودرو در خصوص تحویل خودروهای پژو 2008

به اطلاع نمایندگان محترم میرساند، گروه ایکاپ ضمن پوزش از متقاضیان به علت تاخیر در تحویل خودروهای ثبت نامی پژو ۲۰۰۸ اعلام کرد این گروه متعد به تحویل تمامی خودروهای ثبت نامی می‌باشد.

مقرر شد مسئول امور مشتریان ایکاپ در محل مدیریت امور مشتریان ایران خودرو واقع در تهران، اتوبان یادگار امام تقاطع خیابان آزادی برای راهنمایی و پاسخگویی به متقاضیان محترم مستقر شود. لذا از ارائه راهنمایی غلط به مشتریان و هدایت ایشان به سازمان فروش ایران خودرو یا دفتر مرکزی ایکاپ اکیدا خودداری شود.

شایان توجه است با توجه به روند کند تولید رنگ‌های آبی، قرمز و نقره ای هم اکنون پیشنهاد تغییر به رنگ‌های مشکی، سفید و خاکستری به متقاضیان ارائه شود، لذا فرآیند تغییر رنگ در قالب درخواست به طور دستی و با ارائه نامه به سازمان فروش انجام پذیر است.

لازم به ذکر است به منظور رفاه حال متقاضیان و سهولت دسترسی به خدمات، شمار نمایندگی‌های ایکاپ در حال افزایش است که انتخاب و راه اندازی این نمایندگی‌های از سال پیش شروع و آموزش‌های لازم ارائه شده است ضمن آنکه نمایندگی‌های پایلوت به تجهیزات مورد نیاز منطبق با استاندارهای لازم مجهز شده است.

تاکید می‌شود از انتشار اخبار کذب از قبیل عدم تحویل خودروها، تعویض خودرو با خودروهای دیگر ایران خودرو و ... که موجبات نگرانی متقاضیان میشود خودداری و در این مورد فقط به اطلاعیه‌هایی که از کانال هال رسمی ایران خودرو یا ایکاپ منتشر می‌شود استناد شود.

بدیهی است حسن همکاری نمایندگان موجب امتنان است در غیر اینصورت، امور نمایندگان به نحو مقتضی نمایندگی‌های متخلف برخورد خواهد کرد.

قیمت محصولات ایران خودرو

فروش فوری ایران خودرو

فروش نقدی ایران خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

ثبت نام پیش فروش ایران خودرو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar