ام وی ام X22 پرو به بازار می آید

بروزرسانی در: چهارشنبه 5 آبان 00 ساعت 16:25
ام وی ام X22 پرو به بازار می آید

شرکت مدیران خودرو بنا دارد تا مدل به روز شده و پر طرفدارترین کراس اوور خود به نام ایکس ۲۲ را با عنوان ایکس ۲۲ پرو به زودی روانه بازار نماید . ایکس ۲۲ پرو تغییرات بسیاری را به خود دیده است در بخش طراحی نمای جلو خودرو به طور کلی عوض شده که شامل چراغ ها ، جلوپنجره و سپر جلو میباشد که تا حدودی شبیه خودروهایی چون هیندای کونا و نسل جدید سانتافه میباشد.

ام وی ام X22 پرو

از سوی دیگر نمای داخل کاملا عوض شده  که کاملا مدرن و جدید میباشد . اما نقطه قوت داشبورد جدید و مانیتور ۹ اینچی آن میباشد.

این خودرو دارای امکانات رفاهی مناسب میباشد که مانیتور ۹ اینچی لمسی را میتوان مهمترین نامید که انداره بزرگ دارد و به صورت لمسی میتوان بسیاری از ادوات را کنترل نمود . همچنین به لحاظ رفاهی ترمز پارک برقی ئ اتوهلد در کنار فرمان برقی به عنوان گزینه های جذاب اضافه شده است.

ام وی ام X22 پرو
ایکس ۲۲ پرو به موتور ۱ لیتری توربو مجهز است که توانایی تولید قدرت مناسب را دارد ۱۰۷ اسب بخار خروجی این موتور است ، در سال های اخیر برندهای مطرح چون سیتروئن ، مینی و بی ام و از موتورهای کوچک و پر بازده استفاده کرده اند . همچنین گیربکس این خودرو ۹ سرعته سی وی تی است که آزمایش خود را بر روی آریزو۶ به خوبی نشان داده است .و انتظار میرود ایکس ۲۲ پرو موفقیت ایکس ۲۲ در بازار ایران را تکرار نماید.شایان ذکر است قیمت ام وی ام X22 پرو در بازار چین حدود ۹۵۰۰ دلار قیمت دارد .

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar