برترین خودروساز ایران از نظر درآمد

یکشنبه 29 دی 98 ساعت 12:07
برترین خودروساز ایران از نظر درآمد

بر اساس رتبه بندی صد شرکت برتر ایران در سال ۹۸، گروه ایران خودرو با کسب رتبه یازدهم در بین مجموع ۵۰۰ شرکت مورد ارزیابی، به عنوان برترین هولدینگ حوزه خودرو در این رده بندی شناخته شد.

بیست و دومین رتبه بندی صد شرکت برتر ایران با الهام از رتبه بندی Fotune 500؛ در حال حاضر طی همایشی در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما در حال برگزاری است و در حوزه خودرو ایران خودرو با کسب رتبه یازدهم(در بین ۱۰۰شرکت برتر) در بین شرکت‌های حوزه خودرو به عنوان برترین شرکت از نظر میزان فروش درآمد در سال ۹۸ شناخته شده است. هولدینگ سایپا در رتبه دوم فهرست خودروسازان و رتبه ۱۶ در مجموع ۱۰۰ شرکت برتر قرار گرفته است و شرکت سازه گستر سایپا با قرارگیری در رتبه ۳۶، به عنوان سومین برند خودرویی در این فهرست قرار گرفته است. هولدینگ بهمن در رتبه ۷۶ این رده بندی در سال ۹۸ قرار گرفته است و در گروه خودرویی به عنوان رتبه چهارم شناخته می‌شود. شرکت ایساکو هم با قرارگیری در رتبه ۸۴ صد شرکت برتر ایران، رتبه پنجم در حوزه خودرو را از آن خود کرده است.

ابن رتبه بندی بر اساس نتایج سال مالی ۹۷ و در نظر گرفتن بیش از ۳۲ شاخص مانند میزان اشتغال زایی، میزان رشد و ... انجام گرفته است.

همایش صد شرکت برتر از طرف سازمان مدیریت صنعتی برای بیست و دومین سال پیاپی در حال برگزار است.

عصر خودرو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar