ثبت نام بیش از 20 هزار نفر در طرح پیش فروش ایران خودرو!

بروزرسانی در: جمعه 18 آبان 97 ساعت 00:35
ثبت نام بیش از 20 هزار نفر در طرح پیش فروش ایران خودرو!

مدیر بازاریابی و شبکه فروش ایران خودرو: در پیش فروش امروز نزدیک به 800 هزار نفر متقاضی خرید محصولات ایران خودرو به سایت این گروه مراجعه کرده‌اند که تا ساعت 12 ظهر نزدیک به 20 هزار و 500 نفر موفق به ثبت نام خودروی مورد نظر خود شدند.

اهورا گلیاری گفت: در این دوره از پیش فروش خودروهای ایران خودرو این گروه مجوز پیش فروش 24 هزار خودرو را داشت که تا ساعت 12 روز 29 مهرماه درحالیکه 760 هزار و 200 نفر به سایت مراجعه کرده بودند، 20 هزار و 500 نفر موفق به ثبت نام خودرو شدند.

وی افزود: با توجه به اینکه نزدیک به 800 هزار نفر تاکنون برای خرید محصولات ایران خودرو به این سایت مراجعه کرده‌اند افزود: درحالیکه فقط 24 هزار خودرو ظرفیت این گروه برای پیش فروش بود قطعاً برای خیلی‌ها امکان ثبت نام وجود نداشته که این موجب نارضایتی این افراد می‌شود ولی باید این نکته را درنظر گرفت که کل تولید خودرو در گروه ایران خودرو در سال پیش 760 هزار دستگاه نبوده و موفق نشدن خریداران در ثبت نام هیچ ارتباطی به شایعات بستن سایت به دست این شرکت ندارد.

وی تأکید کرد: ثبت نام خودرو در سایت این گروه حتی از طریق یک گوشی تلفن همراه ساده هم ممکن است و این شرکت برای پیشگیری از دستیابی افراد سودجو به سایت تمهیدات بسیاری اندیشیده که ازجمله آن محدودیت دسترسی نمایندگی‌های رسمی گروه ایران خودرو به سایت ثبت نام است. ضمن اینکه ارگان‌های نظارتی بازرسی‌های جدی بر روی سایت ثبت نام دارند.

گلیاری افزود: زمان تحویل خودروهای ثبت نام شده در این پیش فروش از دیماه سال آینده و پس از تحویل خودروهای پیش فروش شده در دوره‌های قبل است که به ترتیب و به نوبت ثبت نام ادامه خواهد یافت.

مدیر بازاریابی و شبکه فروش ایران خودرو گفت: همچنین قیمت این خودروها قطعی نیست چون که اینگونه ثبت نام برای افرادی درنظر گرفته شده است که یا توانایی و یا علاقه‌ای به خرید نقدی خودرو ندارند و ترجیح می‌دهند از سود مشارکت برخوردار شوند به همین خاطر قیمت قطعی خودروها در زمان ارسال دعوتنامه و براساس مقررات کشور با کسر سود مشارکت متقاضی از قیمت نهایی خودرو تعیین خواهد شد.

وی افزود: خودروهایی که در این پیش فروش ارائه شده است خودروهایی هستند که ریسک تولیدشان براساس شرایط اقتصادی کشور در سال آینده بسیار کم است و شرکت امکان برآورده کردن تعهداتی را که می‌دهد دارد. که ازجمله آنها خودروی 206 تیپ 2، دنا، سورن، پژو 405 و چند خودروی دیگر است.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "ثبت نام بیش از 20 هزار نفر در طرح پیش فروش ایران خودرو!"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
کیان
مهمان

این آمار فروش الکیه میگه دروغ هرچی بزرگتر باشه باورکردنش هم راحت تره