جزییات پیش فروش خودروی دیگنیتی

بروزرسانی در: یکشنبه 29 فروردین 00 ساعت 12:01
جزییات پیش فروش خودروی دیگنیتی

به روز رسانی ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

تعدادی از متقاضیان دیگنیتی راهی مرحله دوم فروش شدند.

اولین طرح فروش دیگنیتی به گونه ای در کمتر از دو ساعت به پایان رسید که هزاران نفر برای ثبت نام اینترنتی اقدام کردند و افراد بسیاری موفق به ثبت نام و عده ای نیز به دلیل تکمیل ظرفیت راهی مرحله دوم فروش در ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ شدند.

روز سه شنبه ۲۴ فروردین ساعت ۱۰ صبح ثبت نام دیگنیتی آغاز شد که با استقبال بی نظیر مشتریان گروه بهمن مواجه شد. هدف گروه بهمن به عنوان یک خودروساز نمونه در ارائه خدمات فروش که در سال گذشته هم مقام اول خدمات فروش خودروهای تجاری و سواری را کسب کرد، عرضه نامحدود محصولات با کیفیت از طریق نمایندگی های مجاز می باشد اما طبق قانون می بایست به صورت آنلاین نسبت به فروش اقدام نماید که با توجه به مشکلات اینترنت، پرداخت آنلاین، تعداد زیاد متقاضیان و...، در برخی مواقع موجب نارضایتی افراد جا مانده از ثبت نام می شود.

فرآیند ثبت نام دیگنیتی مطابق با قانون به صورت اینترنتی، در یک زمان خاص و پیرو آن اطلاع‌رسانی های مناسبی انجام شد تا همه متقاضیان در جریان زمان ثبت نام قرار گیرند. با وجود آن که ظرفیت توزیع به دلیل مشکلات ناشی از واردات قطعات خودرو دیگنیتی محدود بود اما هزاران نفر برای ثبت نام اینترنتی اقدام کردند. طبیعی است در این روند، هر کسی که زودتر برای ثبت نام اقدام کند، موفق خواهد شد. البته سازوکارهایی برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی پیش‌بینی شد؛ به عنوان مثال برای حذف واسطه ها و دریافت خودرو توسط مصرف کننده واقعی، هر مشتری تنها مجاز به خرید یک دستگاه بود.

در اولین طرح فروش دیگنیتی ۵۷ درصد از تهران، ۷ درصد از فارس، ۶ درصد از اصفهان، ۷ درصد از خراسان رضوی و ۱۸ درصد از سایر استان ها موفق به ثبت نام شدند و سرانجام فرآیند ثبت نام در ساعت ۱۱:۱۷ دقیقه به پایان رسید.

در صحبت با خانم بهرامی یکی از ثبت نام کنندگان دیگنیتی از استان تهران ضمن اشاره به اینکه خود دارای یکی از محصولات گروه بهمن است، گفت: از نحوه ارائه خدمات فروش و پس از فروش گروه بهمن بسیار راضی هستم و این موضوع باعث شد تا دوباره محصولات این گروه خودروسازی را انتخاب کنم.

او با اشاره به اینکه ظاهر دیگنیتی متمایز از سایر محصولات موجود در بازار است، اظهار کرد: با وجود ازدحام جمعیت و شلوغی سایت، سرانجام پس از چهل دقیقه تلاش، از طریق تلفن همراه موفق به ثبت نام رنگ مشکی دیگنیتی شدم.

به گفته آقای قائدی نیا شخص دیگری از ثبت نام کنندگان از شهرستان نجف آباد، دیگنیتی خودرویی خاص و زیبا با امکانات بی نظیر است، گفت: در مقایسه با سایر محصولات بازار و تعیین قیمت بسیار مناسب برای آن، ترغیب به خرید دیگنیتی شدم.

او در خصوص روند ثبت نام توضیح داد: در منزل و با استفاده از اینترنت مناسب از پانزده دقیقه قبل از شروع ثبت نام، آماده بودم. به محض ساعت اعلام شده برای شروع ثبت نام، امکان خرید برای من وجود نداشت و وبسایت برای من باز نبود. با تلاش و باز و بسته نمودن چندین باره صفحه مرورگر، در ساعت ۱۰:۱۷ دقیقه توانستم ثبت نام خود را نهایی کنم.

آقای امیریان فارسانی شخص دیگری از ثبت نام کنندگان از شهرستان فارسان که ۳۰ سال سن دارد، در پاسخ به سوال اینکه چرا خودرو دیگنیتی را انتخاب کرده است، گفت: با مراجعه به نمایندگی منتخب دیگنیتی در استان چهارمحال بختیاری از نزدیک خودرو را دیده و از کلیه آپشن ها و تجهیزات رفاهی آن مطلع بودم. دیگنیتی دارای ظاهری جوان پسند است و با قیمت اعلام شده خودرو کارآمد و مناسبی به نظر می آید. همچنین به دلیل اینکه پشتوانه خدمات آن گروه بهمن است، می توان با اینکه به طور عمومی عرضه نشده، به این خودرو اعتماد کرد.

او با اشاره به اینکه به راحتی و به محض شروع ثبت نام موفق به ثبت نام خودرو خود شد، در خصوص نحوه پرداخت وجه گفت: قبل از ثبت نام در تماس با گروه بهمن از طریقه پرداخت مطلع شدم و به دلیل اینکه احتمال داشت برخی از کارت های بانکی دارای سقف پرداخت باشند، پیش از اقدام به ثبت نام از افزایش سقف پرداخت کارت بانکی خود اطمینان حاصل کردم و به همین دلیل هیچ قطعی و مشکلی در روند ثبت نام و پرداخت برایم نبود.

قابل ذکر است گروه بهمن از ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه ۲۴ فروردین ماه، اولین طرح فروش رسمی دیگنیتی پرایم را با موعد تحویل خرداد ماه ۱۴۰۰ با قیمت ۷۴۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عرضه کرد. نکته مهم این است که تعداد قابل توجهی از خریداران از ساعت ۱۰ صبح قصد ورود به وبسایت فروش آنلاین محصولات بهمن موتور و ثبت‌نام دیگنیتی پرایم را داشتند که بسیاری از افراد موفق به ثبت نام و عده ای نیز به دلیل ازدحام جمعیت، با اعلام تکمیل ظرفیت در همان ساعات اولیه ثبت نام مواجه شدند. گروه بهمن پیرامون این موضوع در جهت مشتری مداری و عرضه خودرو به مصرف کننده واقعی پس از اتمام ثبت نام، از فروش دوباره دیگنیتی در ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ خبر داد.

 

۲۲ فروردین ۱۴۰۰

فروش مجدد دیگنیتی در ماه آینده

معاون فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن گفت: دیگنیتی از روز ۲۴ فروردین به صورت اینترنتی با قیمت هفتصد و چهل و نه میلیون و پانصد هزار تومان عرضه خواهد شد.

امیر میرمنصف معاون فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن امروز در نشست خبری مجازی با اشاره به سیاست گروه بهمن در خصوص ورود خودروهای جدید به چرخه تولید گفت: همزمان با سفارش گذاری قطعات برای خطوط تولید، نسبت به سفارگذاری قطعات مورد نیاز خدمات پس از فروش هم سفارش گذاری کرده ایم و بیش از ۳ ماه است که همه قطعات یدکی دیگنیتی در انبارهای خدمات پس از فروش وارد شده و آماده عرضه به شبکه نمایندگان مجاز در سراسر کشور است.

میرمنصف در خصوص زو نه میلیون و پانصد هزار تومان در این مرحله عرضه می شود. همچنین برایمان ثبت نام خودروی دیگنیتی اظهار کرد: عرضه عمومی دیگنیتی از روز ۲۴ فروردین به صورت اینترنتی انجام خواهد شد. این خودرو به صورت نقد با قیمت هفتصد و چهل  برای حذف واسطه ها و دریافت خودرو توسط مصرف کننده برای هر کد ملی یک دستگاه خودرو در نظر گرفتیم.

او در خصوص زمان تحویل گفت: این خودروها بصورت تحویل فوری به مشتریان عرضه خواهد شد و دارای ۳ سال گارانتی و یا ۱۰۰ هزار کیلومتر و همچنین ۱سال یا ۲۰ هزار کیلومتر سرویس ادواری رایگان (هرکدام زودتر فرا برسد) می باشد.

به علاوه برای این خودرو ، خدمات ویژه ای برای استمرار و تمدید گارانتی از شرایط ذکر شده به ۵ سال یا ۱۵۰هزار کیلومتر در نظرگرفته شده که بعد از خرید به مشتریان معرفی و پیشنهاد می گردد.

او همچنین تصریح کرد: برای دیگنیتی ۲۵ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است که تا پایان سال به ۴۰ نمایندگی افزایش می یابد. این نمایندگی ها از نظر سطح استاندارد نسبت به سایر نمایندگان بهبود پیدا کرده اند و مشتریان می توانند در زمان ثبت نام با توجه به محل زندگی، نمایندگی مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

میرمنصف با اشاره به اینکه دیگنیتی قبل از عرضه جهت مشاهده مشتریان و قیاس با سایر خودروهای بازار در نمایندگی ها به نمایش گذاشته شد، گفت: طبق روال بسیاری از خودروسازان، قبل از عرضه به مشتریان به منظور قابلیت دسترسی مشتریان به خودرو و‌ مشاهده امکانات و قابلیت های آن و همچنین سنجش سلیقه بازار و انجام تست های میدانی توسط کاربران با سلایق مختلف، تعداد محدودی از این محصول، برای کسب بازخورد و توسعه و ارتقای محصول ارائه شد، لیکن عرضه عمومی از ۲ روز آینده آغاز می شود.

قابل ذکر است دیگنیتی اولین خودروی SUV کوپه عرضه شده در داخل کشور است و در فاز نخست تولید، ۲۰ درصد آن داخلی سازی شده است. نخستین فروش این خودرو به صورت اینترنتی و از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۶ روز سه شنبه مورخ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ خواهد بود و مشتریان می توانند به صورت اینترنتی فرایند خرید آن را بر روی وبسایت ایرانی کار انجام دهند. فروش دیگنیتی به صورت نقدی است و هفته اول خرداد ۱۴۰۰ در اختیار خریداران قرار می گیرد. سود انصراف این طرح فروش ۱۵ درصد تعیین شده و متقاضیان می توانند میان رنگ های سفید، مشکی، سربی، آبی اطلسی، قرمز روناسی و خاکستری کهکشانی انتخاب داشته باشند. همچنین تریم داخلی خودرو به سلیقه خریدار با دو طرح مشکی و مارون (قرمز) عرضه می شود.

شرایط فروش خودروی دیگنیتی

اقتصادآنلاین

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar