حضور سمند فیس لیفت پلاک ملی در خیابان‌ها + تصاویر

بروزرسانی در: جمعه 6 دی 98 ساعت 11:15
حضور سمند فیس لیفت پلاک ملی در خیابان‌ها + تصاویر

سمند فیس لیفت پروژه‌ای بود که ایران خودرو چندی پیش آن را شروع کرد و در ماه‌های اخیر، تصاویر گوناگونی از نسخه‌های اولیهٔ این خودرو در محوطهٔ کارخانه منتشر شده است.

بر اساس تجربه‌های اخیر، ایران خودرو پیش از تحویل هر خودروی جدیدی ابتدا آن را با پلاک ملی در اختیار بعضی مدیران و مهندسان خود قرار می‌دهد تا در صورت بروز هرگونه خطای فنی، گزارش آن در اختیار واحد تولید و مهندسی قرار گیرد. این روند از فعالیت در تمام گروه‌های خودروسازی اتفاق می افتد و امری دور از ذهن نیست.

با توجه به حضور سمند فیس لیفت پلاک ملی در خیابان‌ها، باید منتظر باشیم تا در آیندهٔ نزدیک ایران خودرو این خودرو را به بازار کشور معرفی کند. البته که سمند فیس لیفت تفاوتی در بحث فنی و ظاهر کلی با نسخه‌های قبلی ندارد و فقط گرافیک چراغ جلو، طراحی چراغ عقب و بعضی جزئیات آن تغییر کرده است. همچنین قالب داشبورد سورن ELX با رنگ کِرِم در داخل سمند فیس لیفت نصب شده و بعضی امکانات این داشبورد نظیر سیستم تهویه خودکار سورن، پنل ضبط قابل ارتقا به نمایشگر ثابت، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان و… از روی آن حذف شده است. در اصل سمند فیس لیفت همچنان نسخهٔ ارزان و اقتصادیتر سورن ELX ّبه حساب می‌آید که در نمونه‌های پایه به سیستم دوگانه سوز CNG مجهز است.

بیشتر بخوانید : 

سمند سورن پلاس

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar