خدمات موبایل سرویس بهمن موتور

یکشنبه 11 اسفند 98 ساعت 12:34
خدمات موبایل سرویس بهمن موتور

مشتریان شرکت بهمن می‌توانند با استفاده از خدمات موبایل سرویس، ریسک ابتلا به بیماری کرونا را کاهش دهند.

موبایل سرویس با هدف تسهیل در خدمت رسانی و عدم مراجعه حضوری به مشتریان در محل مورد نظر آن‌ها اجرایی شده است.

از مهم‌ترین خدمات قابل ارائه در این طرح می‌توان به انجام سرویس‌های ادواری، تعویض لنت، تعویض تسمه‌ها و ارائه خدمات امدادی مانند عیب یابی، تعویض باتری و انجام کمک‌های اولیه در مواقع اضطراری اشاره کرد.

شرکت بهمن در راستای توصیه مراجع بهداشتی و درمانی و با هدف کاهش ضرورت مراجعه مردم به نمایندگی‌های خدمات پس از فروش، تمهیداتی را برای دریافت این خدمات به طور غیر حضوری فراهم آورده است.

هم‌زمان با شیوع بیماری کرونا و توصیه مراجع بهداشتی در خصوص کاهش رفت و آمد در سطح شهر و مراجعه به مکان‌های عمومی، مشتریان گروه بهمن می‌توانند با استفاده از خدمات موبایل سرویس و عدم مراجعه به نمایندگی‌های این شرکت، ریسک ابتلا به بیماری کرونا را کاهش دهند.

موبایل سرویس خدمت ویژه‌ای است که توسط سازمان خدمات پس از فروش گروه بهمن با هدف تسهیل در خدمت رسانی و عدم مراجعه حضوری به مشتریان در محل مورد نظر آن‌ها اجرایی شده است. در این طرح خیلی از خدماتی که پیش از این مشتریان محصولات بهمن موتور از طریق مراجعه به شبکه نمایندگی‌های مجاز این شرکت امکان پذیر بود، در حال حاضر از طریق موبایل سرویس با همان کیفیت در دسترس مشتریان است. از مهم‌ترین خدمات قابل ارائه در این طرح می‌توان به انجام سرویس‌های ادواری، تعویض لنت، تعویض تسمه‌ها و ارائه خدمات امدادی همچون عیب یابی، تعویض باتری و انجام کمک‌های اولیه در مواقع اضطراری اشاره کرد.

مشتریان می‌توانند از طریق تماس با شماره  ۴۸۰۲۷ -۰۲۱ داخلی ۱ در ساعات اداری و همچنین با استفاده از اپلیکیشن و سایت شرکت بهمن جهت دریافت این خدمت اقدام کنند .

نکته قابل توجه و متمایز در این سرویس استفاده از پرسنل مجرب فنی، خودروهای مجهز به انواع تجهیزات تعمیرگاهی و همراه داشتن قطعات یدکی خودروهای سواری برندهایFAW ، MAZDA و HAVAL است. هزینه ارائه خدمات موبایل سرویس به مشتریان، شامل اجرت و قطعات یدکی مطابق با سایر عاملیت‌های مجاز شرکت بهمن موتور و بر اساس قیمت‌های مصوب شرکت بهمن است.

عصر خودرو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar