توقیف ۷۰۰۰ خودرو با خلافی بالای ۳ میلیون تومان

چهارشنبه 8 تیر 01 ساعت 10:28
توقیف 7000 خودرو با خلافی بالای 3 میلیون تومان
هفت هزار و ۳۲۰ خودرو به علت داشتن خلافی بالای سه میلیون تومان، و ۸۰ دستگاه خودروی شوتی و ۱۱۶ دستگاه اتوبوس مسافربری که مملو از بار قاچاق بودند، توقیف شده اند.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران، با اعلام این خبر گفت: در سه ماه ابتدایی امسال یک میلیون خودروی دودزا اعمال قانون شدند و همچنین هشت هزار و ۶۹۶ گواهینامه دارای ۳۰ نمره منفی در شُرف توقیف هستند.

وی ادامه داد: در سه ماه ابتدایی امسال یک میلیون خودروی دودزا اعمال قانون شدند، و یک هزار و ۳۲۳ دستگاه موتورسیکلت به علت اینکه بار نامتعارف داشتند، توقیف شدند.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه ۱۱۲ خودروی حادثه خیز در محور‌های مواصلاتی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اعمال قانون شده اند، بیان کرد: با آغاز تابستان نظارت پلیس بر رانندگان بیشتر است و مدارک رانندگی چه افرادی که با خودرو در شهر تردد می‌کنند و چه افرادی که با موتورسیکلت هستند چک می‌کنیم تا مبادا افراد بدون داشتن گواهینامه بخواهند در شهر تردد کنند.

وی با اشاره به اینکه خودرو و موتورسیکلتی که پلاک ندارد اجازه رانندگی در شهر را ندارد، اظهار کرد: افزون بر ۴۵ درصد تصادفات متعلق به موتورسیکلت سواران است و البته باید این را بگویم که در چهار سال گذشته در تهران بزرگ شاهد کاهش تصادفات منجر به فوت بوده‌ایم.

پرشین خودرو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar