کروکی در چه صورتی توسط پلیس کشیده می‌شود؟

پنج شنبه 24 آذر 01 ساعت 14:49
کروکی در چه صورتی توسط پلیس کشیده می‌شود؟

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران گفت: رانندگان نیازی نیست در تصادفات خسارتی زیر بیست میلیون تومان منتظر حضور پلیس باشند و ترافیک ایجاد کنند.

سرهنگ احسان مومنی  در خصوص دریافت خسارت در تصادفات خسارتی زیر بیست میلیون تومان و نحوه و شرایط مراجعه به بیمه گفت: در صورت وقوع تصادف خسارتی، ابتدا رانندگان می‌بایست سریعا ضمن خونسردی خود را حفظ نمایند وسیله نقلیه را به منتهی الیه سمت راست راه و به یک محل امن هدایت کنند.

وی افزود: اگر تصادف خسارتی باشد و خسارت زیر مبلغ بیست میلیون تومان باشد و رانندگان با یکدیگر توافق داشته باشند همچنین مقصر حادثه تقصیر خود را قبول داشته، اختلافی بین آن‌ها وجود نداشته باشد و هر دو وسیله نقلیه دارای بیمه نامه شخص ثالث معتبر باشند می‌توانند به اتفاق یکدیگر به شرکت بیمه مراجعه نمایند و تا سقف ۲۰ میلیون تومان بدون کروکی پلیس و بدون گزارش پلیس خسارت خود را دریافت نمایند.

سرهنگ مومنى ادامه داد: پس نیازی نیست در تصادفات خسارتی زیر بیست میلیون تومان منتظر حضور پلیس باشند و ترافیک ایجاد نمایند و می‌توانند با توجه به موارد ذکر شده به بیمه مراجعه و خسارت خود را دریافت کنند.

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران تصریح کرد: برابر آیین نامه راهور رانندگان مکلفند در تصادفات خسارتی وسیله نقلیه را به سمت راست راه منتقل نمایند، ولی در تصادفات جرحی و فوتی ممی بایست صحنه حفظ شود تا پلیس در صحنه تصادف حضور یابد.

باشگاه خبرنگاران

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar