کیفیت خودروهای سنگین در سطح بهتری قرار دارد

دوشنبه 6 بهمن 99 ساعت 13:05
کیفیت خودروهای سنگین در سطح بهتری قرار دارد

آخرین ارزیابی انجام گرفته از طرف شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران(ISQI) در رابطه با خودروهای سنگین تولیدی داخل در آذرماه نشان می‌دهد که کیفیت خودروهای سنگین نسبت به دیگر انواع خودروها در سطح بهتری قرار دارد. نه‌تنها خودرویی با سطح کیفی پایین‌تر از سه ستاره دیده نمی‌شود، بلکه مدلی از کامیونت‌ها پنج ستاره تولید می‌شود.

بر اساس گزارش ارزشیابی کیفی خودروهای تولیدی آذر ماه سال جاری، در گروه خودروهای سنگین تولیدی در بخش مسافربری در گروه خودروهای مینی‌بوس و میدل‌باس، مینی‌بوس شیلر و ایسوزو سحر که هر دو متعلق به شرکت بهمن‌دیزل است، توانسته‌اند در این ارزیابی چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را به خود اختصاص دهند.

در این گروه مینی‌بوس آرین ساخته شرکت ایران‌خودرو دیزل هم موفق به کسب سه ستاره کیفی شده است.

در گروه خودروهای باری در بخش کامیونت‌ها، کامیونت ایسوزو NMR85 پنج ستاره کیفی، کامیونت ایسوزو NPR75K و کامیونت شیلر چهار ستاره و پس از آن‌ها، کامیونت الوند هم هریک سه ستاره کیفی از پنج ستاره را کسب کرده‌اند.

در بخش کامیون‌ها هم به ترتیب کامیون ایسوزو NPR75M چهار ستاره کیفی و کامیون بنز WH سه ستاره کیفی به دست آورده‌اند.

در دسته کشنده‌ها هم خودروی کشنده نیو فوتون Auman H4 شرکت ایران‌خودرو دیزل و کشنده FAW J6 سیباموتور هریک چهار ستاره کیفی را به خود اختصاص داده‌اند.

همچنین کشنده سیتراک C7  هم در رده خودروهای سنگین سه ستاره کیفی قرار گرفته است.

در مدل ارزیابی کیفی خودروهای داخلی این محصولات بسته به کیفیت خود یک تا پنج ستاره دریافت می‌کنند. یک ستاره پایین‌ترین و پنج ستاره بالاترین سطح کیفی را نشان می‌دهد.

ایسنا

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar