تصمیماتی برای صندلی های مهم جاده مخصوص

شنبه 13 آذر 00 ساعت 10:44
تصمیماتی برای صندلی های مهم جاده مخصوص
خبرهای مختلفی این چند روز مبنی بر تغییر مدیران عامل خودروسازها در رسانه ها مخابره شد اما بر اساس اطلاعات به دست آمده هنوز هیچ گزینه ای قطعی نشده و تمامی اسامی مطرح شده، فعلا در‌حد گمانه زنی هستند.

در این چند روز خبرهای مختلفی در‌ خصوص انتصاب احتمالی الهی شکیب، مرادی، شیخ زاده، نجم الدین، توسلی مهر و حتی افراد دیگری که دانش و تجربه لازم برای تصدی این صندلی های مهم را ندارند هم به عنوان مدیران عامل خودروسازهای بزرگ به گوش رسید اما بر اساس آخرین اطلاعات به دست آمده از منابع آگاه، هنوز هیچ کدام از این گزینه ها و حتی افراد دیگر قطعی نشده و حتی احتمال ادامه کار با مدیران فعلی حداقل تا شب عید وجود دارد.

این اخبار در شرایطی مخابره می شود که موضوعات مهم دیگری از جمله اصلاح قیمت خودرو، کنترل بازار، وضعیت کارگری و پرسنلی شرکت های تابعه و همین طور خودروهای پر تعداد ناقص در پارکینگ خودروسازان وجود دارد که با انتشار اخبار تغییر مدیران عامل تحت الشعاع قرار می گیرد.

حال باید منتظر ماند و دید سکان داران جاده مخصوص در این تلاطم های موجود تولید و بازار و خودروهای ناقص، به سلامت به ساحل سال جدید می رسند و یا در بین راه صندلی های خود را ترک می کنند و جایشان را به افراد جدید می‌ دهند.

پرشین خودرو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar