طرح امداد نوروز کرمان موتور آغاز شد

یکشنبه 26 اسفند 97 ساعت 13:14
طرح امداد نوروز کرمان موتور آغاز شد

مدیرعامل گروه خدمات و تجارت بم خودرو به ویژه مشتریان گروه کرمان موتور از برنامه ریزی‌های انجام شده در مورد ارائه خدمات مطلوب در ایام تعطیلات در سطح کشور خبر داد.

شاکری به فعالیت بیش از ۶۵ نمایندگی کشیک نوروزی از تاریخ ۹۷/۱۲/۲۹ الی ۹۸/۰۱/۱۷ اشاره و تاکید نمود شرکت خدمات و تجارت بم خودرو به عنوان نماینده خدمات پس از فروش محصولات کرمان موتور از هیچگونه تلاشی برای آرامش خاطر مشتریان محترم دریغ نمی‌ورزد.

وی در حوزه خدمات امدادی هم از استقرار بیش از ۱۰۰ پایگاه امداد در سطح کشور و اجرای طرح امداد نوروزی از تاریخ ۲۷/۱۲/۹۷ الی ۱۷/۱/۹۸ خبر داد و گفت: برای کسب رضایت مشتریان می‌توان به گسترده شدن شبکه امداد خودرو، توزیع مناسب سبد قطعات یدکی بین نمایندگیهای کشیک، برنامه‌ریزی برای بازرسی و نظارت طی ایام تعطیلات و برگزاری دوره‌های آموزشی گوناگون در تمامی سطوح خدمات پس از فروش اشاره کرد.

از آنجائیکه گروه کرمان موتور با ارائه سه برند متفاوت، سهم زیادی از بازار خودرو کشور را به خود اختصاص داده، بالطبع خدمات پس از فروش هم می‌بایست همگام با آن گسترش یابد. در همین راستا شاکری از راه اندازی تعمیرگاه مرکزی هیوندای از ابتدای اردیبهشت ۹۸ خبرداد و اضافه نمود فعالیت این تعمیرگاه مرکزی می‌تواند کمک شایانی به سرعت و کیفیت خدمات رسانی به محصولات هیوندای نماید.

وی ضمن تأکید دوباره در مورد عدم استفاده از قطعات بی‌کیفیت در بازار، مشتریان را به مراجعه به نمایندگیهای مجاز کرمان موتور دعوت نمودند.

شاکری در پایان اعلام نمود که گروه خدمات و تجارت بم خودرو علیرغم تمامی مشکلات موجود، برنامه‌ریزی لازم را در باره تأمین قطعات یدکی محصولات کرمان موتور انجام داده تا در سال ۹۸ در این حوزه کمبودی وجود نداشته باشد.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar