۸ هزار میلیارد تومان طلب شهرداری از دولت برای جریمه‌ های رانندگی

شنبه 9 مهر 01 ساعت 16:58
8 هزار میلیارد تومان طلب شهرداری از دولت برای جریمه‌ های رانندگی

علی خشنود  در مورد وصول طلب شهرداری تهران از دولت بابت پرداخت حق السهم شهرداری از محل جرائم راهنمایی و رانندگی گفت: شهرداری تهران برای افزایش درآمدهای خود بر روی حوزه وصول جرایم راهنمایی و رانندگی تمرکز کرده است.

وی با بیان اینکه طلب شهرداری تهران سنواتی شده و بالغ بر ۱۰ سال است که حتی ریالی از این سهم را دریافت نکردیم، اظهارکرد: طلب شهرداری تهران از دولت تنها از محل وصول جرایم راهنمایی و رانندگی به ۸۰۰۰ میلیارد تومان رسیده است که در ۱۰ سال اخیر حتی ریالی از آن به شهرداری پرداخت نشده است.

خشنود با بیان اینکه سه ماه است که پیگیری جدی را برای وصول این مطالبات از دولت داشتیم و نامه نگاری‌های مختلفی در این خصوص انجام شده است، افزود: آقای بذرپاش رئیس دیوان محاسبات کشور نیز به این موضوع ورود کرد و استانداری نیز وارد شده و قرار شده در هیات دولت، آقای مخبر معاون اول رئیس جمهور مصوبه‌ای بدهد که این موضوع با بدهی‌های شهرداری تهاتر شود.

وی افزود: بر این اساس اگر شهرداری تهران بدهی بابت اوراق مشارکت، تامین اجتماعی و... به مجموعه‌های دولت داشته باشد با این مصوبه، طلب شهرداری از دولت بابت وصول جرایم راهنمایی و رانندگی تهاتر می‌شود.

ایسنا

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar