مالکان ۴ هزار خودروی احتکار شده چه کسانی هستند؟

سه شنبه ۱۲ خرداد ۹۹ ساعت ۱۱:۳۶
مالکان 4 هزار خودروی احتکار شده چه کسانی هستند؟

سخنگوی سازمان تعزیرات با اعلام کشف ۴ هزار خودروی احتکارشده در کشور گفت: در خصوص احراز هویت مالکان و نوع مالکیت خودروها در انتظار پاسخ استعلام از سازمان حمایت هستیم.

در یک ماه گذشته و پس از شدت گرفت التهاب بازار خودرو، دستگاه‌های نظارتی گوناگونی از جمله پلیس، سازمان بازرسی و سازمان تعزیرات برای سامان دادن به این آشفته بازار و سوداگری سودجویان وارد عمل شدند.

تا روزهای اخیر هزاران خودروی احتکارشده در سراسر کشور کشف شده است اما سؤال اصلی مردم از سازمان‌های ناظر و رسیدگی‌کننده از جمله سازمان بازرسی و تعزیرات این است که این حجم سنگین از خودروهای بدون پلاک و احتکارشده متعلق به چه کسانی است و چه افرادی پشت پرده دپوی آزاد و بی‌دغدغه سودجویان هستند و اگر قرار به پیگیری و برخورد است چرا به نتیجه نمی‌رسد و معمولاً در همین نقطه مسکوت گذاشته می‌شود؟

سید یاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات با اعلام اینکه تاکنون ۴ هزار خودروی احتکارشده کشف شده است، در خصوص احراز هویت مالکان و نوع مالکیت این خودروها اظهار کرد: در مرحله کارشناسی و منتظر استعلام سازمان حمایت در مورد احراز هویت و نوع مالکیت‌ها هستیم تا رسیدگی‌ها آغاز شود.

تسنیم

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar