مدیرعامل سابق بهمن به سایپا آمد

بروزرسانی در: جمعه 18 آبان 97 ساعت 00:35
مدیرعامل سابق بهمن به سایپا آمد

با حکم هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا محمدرضا سروش جانشین قاسم جهرودی در مدیریت عامل این شرکت شد.

محمدرضا سروش لیسانس مهندسی مکانیک دانشکده فنی دانشگاه تهران، فوق لیسانس مهندسی صنایع ( مدیریت سیستم‌ها و بهره وری) از دانشگاه صنعتی شریف و دکترای مدیریت مالی و استراتژیک (DBA) دارد و از سال ۹۰تا ۹۴، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت بهمن، ۷۶ تا ۸۶ مدیرعامل شرکت بهمن و ۷۴ تا ۷۶معاون توسعه ساخت داخل شرکت بهمن را در پرونده کاری خود دارد. او همچنین عضو هیات مدیره انجمن خودروسازان ایران، عضو انتخابی اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران و تهران ، نایب رئیس کانون کارفرمایان ایران و عضو هیات مدیره شرکت‌های گوناگون بورسی بوده است. سروش در سال ۹۴ به عنوان مدیر برتر جهادی انتخاب شد و در پرونده کاری خود دو دوره مدیرعاملی هلدینگ بهمن ، نائب رییس بورس کالا و عضویت در هیات مدیره شرکت‌های بزرگی در سطح ملی را هم داشته است.محمدرضا سروش در حال حاضر رییس هیات مدیره شرکت لوله و ماشین سازی ایران است.

دو دوره حضور سروش در شرکت بهمن شاهد توسعه گسترده محصول سواری و تجاری ، افزایش تیراژ محصولات سواری و تجاری بوده‌ایم. تکریم منابع انسانی در تمامی سطوح و هم بالا بودن کیفیت تولیدات از دیگر شاخص‌های دوران مدیریت سروش در گروه بهمن است .سودآوری گروه بهمن در اوج تحریم‌های سال‌های آغازین دهه نود از دیگر نکات مثبت عملکرد وی در گروه بهمن است . لازم به ذکر است محسن قاسم جهرودی ۲۸ آبان ماه سال گذشته جانشین جمالی در این سمت شده بود.

او با کمتر از ۱۱ ماه مدیریت در گروه خودروسازی سایپا رکورد بی نظیری در مدت زمان مدیریت خودروسازی تاریخ صنعت خودرو ایران در بیست و پنج سال گذشته به نام خود ثبت کرد.شایان توجه است که مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل‌های جدید و قدیم این شرکت تا ساعتی دیگر در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار خواهد شد.

عصر خودرو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

3 دیدگاه ها برای "مدیرعامل سابق بهمن به سایپا آمد"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
علی
مهمان

این که مستر سینه

حسن
مهمان

امید وارم سایپا متحول بشه

سعید
مهمان

آفرین
بزن دست قشنگه رو پراید ۲۰ ملیونی با کیفیت مزدا ۳