هدف بهمن موتور حفظ اشتغال در سال ۹۸ است

یکشنبه 18 فروردین 98 ساعت 12:07
هدف بهمن موتور حفظ اشتغال در سال 98 است

مهندس پور زرین مدیر عامل شرکت بهمن به رسم سال‌های پیشین در اولین روز سال نو ضمن تبریک عید نوروز از تلاش و همت کارکنان در سال اخیر تقدیر و تشکر کرد.

وی در جمع مدیران شرکت بهمن به گفتگو پرداخت و ضمن تاکید بر حفظ اشتغال در سال ۹۸ گفت: رفتار سازمانی غالب شرکت بهمن بر پایه بهره وری و تولید بهینه بنا شده است و حفظ اشتغال در سال جدید از اهداف این مجموعه به شمار می‌آید که در این راستا باید به دنبال نگهداری نیروهای ارزشمند، ارتقاء بهره وری و کاهش هزینه‌ها بود.

وی با اشاره به معضلات تحریم گفت: اگرچه حفظ نیروی انسانی در این موقعیت با هزینه‌هایی همراه است ولی خوشبختانه سهامداران شرکت بهمن در این وضعیت به حفظ اشتغال و معیشت پرسنل تاکید دارند. مهندس پورزرین، همچنین پایان سال ۹۷ را برای صنعت کشور سخت دانسته و توصیه کرده در این دوران لازم است که به طور خلاقانه تلاش کنیم تا بتوانیم فعالیت خود را تدام بخشیم.

مشکل تولید و کاهش تولید از جمله مواردی است که مدیر عامل شرکت بهمن به آن پرداخت و گفت: لازم است تا فعالیت خود را در راستای توسعه و بهبود وضعیت ارتقا دهیم.

وی در پایان گفت: در ایام نوروز با همکاری همه عزیزان گامهای موثری در جهت ارتقاء بهره وری خدمات امداد نوروزی برداشته شد و هم اکنون طبق آمار کمترین اشکال فنی امدادی در بین خودروهای تولید داخل به شرکت بهمن اختصاص دارد که این هم به کیفیت محصولات این مجموعه مرتبط بوده و لازم است تا در راستای حفظ و ارتقاء بیشتر کیفیت محصولات کوشا باشیم.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar