اجازه ترخیص خودروهای سفارش آمریکا با برند آسیایی داده می‌شود

دوشنبه 25 شهریور 98 ساعت 14:31
اجازه ترخیص خودروهای سفارش آمریکا با برند آسیایی داده می‌شود

مدیرعامل منطقه آزاد اروند با ذکر اینکه در منطقه آزاد اروند 250 خودرو در گمرک باقی مانده است، گفت: به طور مرتب در حال مکاتبه با سازمان‌های مربوطه هستیم تا بتوانیم اجازه ترخیص اموال مردم را از دولت بگیریم.

اسماعیل زمانی  در خصوص آخرین شرایط خودروهای وارداتی دپو شده در گمرک منطقه آزاد، اظهار داشت: در مبادی ورودی سطح کشور شماری خودرو در گمرکات و کالای متروکه باقی مانده و دپو شده است که هر چه سریع‌تر باید تعیین تکلیف شوند.

وی با ذکر اینکه ارز واردات این خودروها پرداخت شده است و وارد کشور شدهاند بنابراین باید مصوبهای ابلاغ شود تا به صورت یکجا تکلیف این خودروهای دپو شده در گمرکات مشخص شود، گفت: به طور مرتب در حال مکاتبه با سازمانهای مربوطه هستیم تا بتوانیم اجازه ترخیص اموال مردم را از دولت بگیریم.

مدیرعامل منطقه آزاد اروند با اشاره به تعداد خودروهای وارداتی دپو شده در این منطقه ادامه داد: در منطقه آزاد اروند 250 خودرو در گمرک باقی مانده است که شماری از این خودروها از جمله خودروهای بالای 2500 سی سی هستند.

زمانی افزود: همچنین 60 الی 70 دستگاه از این خودروها هم از خودروهای برند آسیایی سفارش آمریکا هستند که هم اکنون بیشترین مشکل متوجه ترخیص این خودروها است.

وی با ذکر اینکه مالک این خودروها اشخاص حقیقی هستند، گفت: مسئولان سازمانهای مربوطه قول دادهاند که خودروهای سفارش آمریکا با برند آسیایی را بپذیرند و اجازه ترخیص آنها را بدهند. خودروهای بالای 2500 سی سی هم نیازمند مصوبه دولت است.

ایلنا

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar