وانت پادرا پلاس جایگزین نیسان وانت میشود

بروزرسانی در: یکشنبه 3 مرداد 00 ساعت 16:20
وانت پادرا پلاس جایگزین نیسان وانت میشود

وانت زامیاد از جمله  محصولاتی است که حدود ۵۰ سال در کشور در مدل های مختلف تولید شده است و حال با گذشت نزدیک به نیم قرن زمان خداحافظی از نیسان آبی فرا رسیده و به گفته میشود تولید وانت زامیاد که همه آن را با نام نیسان آبی می‌شناسند، تا پایان سال متوقف و محصول وانت پادراپلاس با توان فنی و امکانات به روز جایگزین آن خواهد شد !

 وانت پادرا حاصل همکاری سایپا و یک شرکت چینی است. در واقع این دو شرکت ایرانی و چینی یک محصول قدیمی ژاپنی به نام نیسان جونیور را با وانت چینی فودی لئون ترکیب کرده و نتیجه حاصل را تحت عنوان وانت پادرا به لیست تولیدات شرکت سایپا اضافه کرده‌اند.

وانت پادراپلاس یک از خودروهای «تجاری سبک» شرکت سایپا محسوب می‌شود که بر اساس دسته‌بندی‌های جهانی در سگمنت وانت‌های متوسط (Mid-Size Truck) قرار می‌گیرد که پس از گذشت ۴ سال از رونمایی اولیه، در سال ۱۳۹۶ به عنوان یک پیکاپ کاملاً جدید به بازار داخلی عرضه شد.

وانت پادرا پلاس سایپا از پیشرانه Z24  بهره می‌برد که ۴ سیلندر و حجمی برابر با ۲.۴ لیتر دارد  که از نوع انژکتوری بنزینی هستند. این موتور می‌تواند در ۴۵۰۰ دور در دقیقه، قدرتی معادل ۹۵ اسب بخار تولید کند و حداکثر گشتاور آن به ۱۷۵ نیوتون متر می‌رسد.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "وانت پادرا پلاس جایگزین نیسان وانت میشود"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
عباس
مهمان

این پادرا قبلا متوقف شده بود مدل ۹۶ ۹۷ رو منظورم هست
وانت شوکا و وانت zf و پادرا قبلی متوقف شدند
اینم متوقف میشه
یکی میگه صندلی ۳ نفره نیس ترمز دستی بدجا هست
یکی دیگه میگه گاردون بلند تری داره که لرزش بیشتری ایجاد میشه
یکی میگه ۵ اسب بخار قدرت کمتر از نیسان داره
یکی میگه قطعات بسیار گرانقیمت و ضعیف تر از نیسان آهنی داره.