وضعیت صنایع خودروسازی ارگ جدید بم بحرانی است

سه شنبه 4 تیر 98 ساعت 14:51
وضعیت صنایع خودروسازی ارگ جدید بم بحرانی است

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی با ذکر این که قطعه سازان و خودرو سازان صنایع خودروسازی مجتمع اقتصادی ارگ جدید بم دچار مشکلات مالی هستند، اظهار کرد: در آینده کارگران مشغول به کار در آنجا تعدیل و اخراج خواهند شد.

حبیب الله نیکزادی پناه نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز مجلس گفت: از اقدام هوشمندانه وزیر صنعت به نمایندگی نخل‌داران کشور تشکر می‌کنم. ایشان عوارض گمرکی وضع شده برای صادرات خرما را حذف کرد. آقای وزیر قطعه سازان و خودرو سازان صنایع خودروسازی مجتمع اقتصادی ارگ جدید بم با مشکلات مالی، تولیدی، مالیاتی مواجه هستند، این‌ها با وجود این مشکلات در حال پیشرفت به سوی رکود هستند.

وی افزود: با این وجود در آینده کارگران مشغول به کار در آنجا تعدیل و اخراج خواهند شد؛ لذا لازم است که برای پیشگیری از رکود تولید و معضل اجتماعی انسانی به لحاظ بیکار شدن کارگران و نیز حفظ امنیت موجود تصمیم گرفته شود. آقای وزیر راه در سفر شما به شرق استان کرمان گزارشی از جاده‌های مواصلاتی و جاده‌های روستایی خدمت شما عرض کردم، متاسفانه این محورها به قتلگاه تبدیل شده‌اند. هر هفته شمار زیادی از هموطنان بی گناه در این جاده‌ها از بین می‌روند، لذا لازم است اعتبارات لازم را در این مورد تخصیص دهید تا از تلفات جانی و مالی پیشگیری شود.

ایسنا

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "وضعیت صنایع خودروسازی ارگ جدید بم بحرانی است"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
محمدهادی
مهمان
با عرض ادب واحترام سلام،جناب آقای مهندس نیکزادی،اینجانب محمدهادی قربانی،فرزند اکبر،من ۳۰سال سن دارم، چندین سال نامزد دارم،ولی بعلت مشکلات مالی (اجاره نشینی و کارگری)نمی توانم ازدواج کنم مدتی هم هست،بعلت گران شدن مصالح ساختمانی_ کار،کارگری هم کم شده،من نیز فن خاصی جز کارگری بلد نیستم،اطرافیانم هم توان مالی کمک به من را ندارند تا ازدواج کنم،ضامن برای وام هم ندارم بخاطر اینکه درآمدم کم،تصمیم گرفتم برای شما نامه بفرستم،شاید فرجی شد خواهشمندم اگر امکانش هست به من کمک مالی شود تا از فکر و سردرگمی دربیام ازدواج و زندگی بهتری کنم مدتی هست اجاره خونه برام مشکل بزرگ شده،اگر… بیشتر