پراید 135 ملیون تومانی در سوریه!

پراید 135 ملیون تومانی در سوریه!

در نمایشگاه بین ‌المللی دمشق که با حضور بیش از 40 کشور در پایتخت سوریه در حال برگزاری است چند شرکت ایرانی ازجمله گروه خودروسازی سایپا هم حاضر هستند.

گروه خودروسازی سایپا که با پراید 50 میلیونی مردم ایران را غافلگیر کرده بود، در بازار سوریه با عرضه مدل‌های پراید و تیبا با قیمت‌های بیش از 135 میلیون تومان؛ با تخفیف؛ غافلگیرکننده‌تر ظاهر شده است.

قیمت هر دستگاه از این محصول در نمایشگاه 4 میلیون و 440 هزار لیر سوریه قیمت خورده که با نرخ ارز دولتی(82 ریال در برابر هر لیر) نزدیک به 36 میلیون تومان می شود ولی با نرخ آزاد لیر 115 تا 135 میلیون تومان محاسبه می شود.

در بازار سوریه یک خودروی صفر کیلومتر کمپانی ایتالیایی فیات مدل نزدیک به مدل سینا 14 هزار دلار قیمت دارد که فقط نزدیک به چهار هزار دلار از قیمت تیبا در این نمایشگاه کمتر است.

منبع: تسنیم

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

3 دیدگاه ها برای "پراید 135 ملیون تومانی در سوریه!"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
رحمان
مهمان

ما به ریال زندگی میکنیم و تو ایرانیم عرضه تولید خودرو برای ملت خودتون رو ندارین چرا چرت و پرت تحویل ما میدین اگه حمایت دولت از اشغال ساز داخلی نبود و گمرکی نمیکشیدن روش ولله من یکی شده گدایی میکردم خودرو خارجی میخریدم کافر صد شرف داره به دزد

مجید
مهمان

اگه تعرفه ها مث کشورهای دیگه بود هیچ انسانی در ایران خودروی داخلی نمیخرید

کوروش وطنخواه
مهمان

این همه ماشین آمریکایی ژاپنی و آلمانی و بهترین ماشینهای دنیا توشه عراقی باید احمق و گوسفند و چیز خول باشه بیاد این آشغالها را بخره