پیشنهاد لغو موقت طرح‌های ترافیکی

بروزرسانی در: دوشنبه 5 اسفند 98 ساعت 15:15
پیشنهاد لغو موقت طرح‌های ترافیکی

عضو سابق شورای شهر تهران پیشنهاد داد با توجه به وضعیت کنونی پایتخت و شیوع ویروس کرونا شهرداری تهران در راستای پیشگیری از این ویروس طرح ترافیک و طرح کنترل هوا را لغو تا شهروندان از خودورهای شخصی خود استفاده کنند.

ابوالفضل قناعتی با اشاره به ابتلای تعدادی از شهروندان به ویروس کرونا در پایتخت اظهار کرد: در این زمینه اقداماتی از طرف دستگاه‌ها  و سازمانهای گوناگون آغاز شده است اما این برنامه‌ها و اقدامات باید مستمر و ادامه‌دار باشد.

وی با اشاره به اینکه شهرداری تهران اعلام کرده است تمهیداتی را برای ضدعفونی وسایل حمل و نقل عمومی از جمله مترو و اتوبوس انجام می‌دهد، گفت: این اقدامات خوب است اما کافی نیست و باید تمهیدات بهتری برای این شرایط انجام شود.

عضو سابق شورای شهر تهران همچنین پیشنهاد داد با توجه به وضعیت کنونی، شهرداری تهران تمهیداتی را انجام دهد تا طرحهای ترافیکی از جمله طرح ترافیک و طرح کنترل کاهش آلودگی هوا مدتی در پایتخت اجرا نشود و قطعاً این کار می‌تواند اثرات مثبتی را در پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا داشته باشد.

قناعتی گفت: این مسئله باید مورد توجه مدیریت شهری قرار گیرد و چنانچه مسئولان شهری پیشنهاد اشاره شده را اجرایی کنند اثرات آن به سرعت در پایتخت احساس خواهد شد چون که خیلی از خانواده‌ها می‌توانند با لغو طرح ترافیک با استفاده از وسایل شخصی خود دیگران نگران انتشار ویروس کرونا نباشند.

تسنیم

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar