کامبیز دیرباز مجری مسابقه اتومبیلرانی شد

سه شنبه 4 تیر 98 ساعت 13:07
کامبیز دیرباز مجری مسابقه اتومبیلرانی شد

کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون، اجرای مسابقه‌ای با محوریت اتومبیل‌رانی را در شبکه «نسیم» برعهده خواهد گرفت.

بهنام صفاریان طراح و مجری برنامه تازه شبکه «نسیم» در خصوص جزییات این برنامه عنوان کرد: این مسابقه در زمینه خودرو است و از آنجا که رشته ورزشی من اتومبیلرانی است، در همین زمینه قرار است برنامه‌ای خیلی خوب را برای نخستین بار در ایران تولید کنیم.

وی در خصوص ترکیب مجریان این برنامه هم توضیح داد: من هم کارشناس و هم داور اتومبیلرانی هستم که اجرای این برنامه را بر عهده دارم و قرار است با همراهی کامبیز دیرباز این برنامه را اجرا کنیم. محمود محمودی هم تهیه کننده برنامه است.

صفاریان که در حوزه آهنگسازی هم فعالیت دارد با اشاره به توصیه تلویزیون برای استفاده نکردن از سلبریتی‌ها به عنوان مجری یادآور شد: به ما گفته شد که این اتفاق نباید رخ دهد مخصوصاً در برنامه‌های زنده ولی کامبیز دیرباز به غیر از هنرپیشگی به این رشته ورزشی اشراف دارد و اینگونه نیست که ما سراغ بازیگری رفته باشیم که از موتور و خودرو چیزی نداند. این بسیار برای ما مهم بود که کسی که در کنار من می‌ایستد از اطلاعات تخصصی هم برخوردار باشد.

صفاریان در خصوص شباهت این برنامه با برنامه‌های معروفی مثل «تخت گاز» در شبکه بی ‌بی‌ سی هم اظهار کرد: برنامه ما به «تخت گاز» شبیه نیست و از هیچ جا هم کپی نشده است چون خودم آن را طراحی کرده‌ام. مجموعه‌ای را هم پیش از این در زمینه معرفی خودروهای سوپراسپرت داشتیم که در خارج از کشور تولید شده بود و در شبکه نمایش خانگی عرضه شد ولی برنامه ما شکل مسابقه‌ای در زمینه خودرو دارد که قالب آن هم رالی نیست.

وی توضیح داد: در این برنامه پیست اتومبیلرانی را هم می‌بینید ولی این اتفاق به شکل دیگری طراحی شده است. حضور مردم و حتی شرکت‌کننده‌ها را هم به طوری متفاوت در این برنامه خواهیم داشت.

صفاریان در آخر در خصوص اینکه این برنامه از چه زمانی تولید خواهد شد، اظهار کرد: ما قراردادمان را از پیش از نوروز ۹۸ با اسپانسر بسته‌ایم و حتی کنداکتور هم به ما داده بودند ولی به خاطر تغییر اسپانسر، تولید برنامه ما قبل از شروع متوقف شد. اکنون اسپانسر دیگری برای برنامه پیدا شده و به زودی پیش تولید کار را آغاز می‌کنیم.

مهر

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar