کراس اوور برقی اشکودا در مرحله تولید

چهارشنبه 4 آبان 01 ساعت 10:05
کراس اوور برقی اشکودا در مرحله تولید

این خودرو همیشه در بخش B اروپا حضور پیدا کرده اما هرگز کراس‌اووری نداشته است که در کنار نسخه‌های هاچ‌بک و واگن به فروش برساند. این موضوع می‌تواند در اواخر این دهه تغییر یابد، وقتی اشکودا بتواند یک کراس‌اوور با باتری با نام تجاری فابیا عرضه کند.

این خودرو بر‌اساس پلتفرم MEB فولکس واگن، احتمالا فضای کمی بیشتر در کابین را ایجاد می‌کند. این کراس‌اوور هنوز نامشخص است و به عنوان یک جایگزین الکتریکی برای کامیک قرار می‌گیرد. با مفهوم ویژن ۷S، اشکودا لوگو و هویت برند جدیدی را معرفی کرد. این رندر دارای طراحی کاملا جدید است که از چراغ‌های جلوی Tشکل قابل‌تشخیص است. همچنین یک جلوپنجره بسته وجود دارد که لوگوی بازطراحی‌شده اشکودا در آن قرار دارد. نمای کلی کراس‌اوور برقی اشکودا باید جعبه‌‌ای باشد که باعث ایجاد کابین بزرگ‌تر می‌‌شود. پیش‌‌بینی اینکه فضای داخلی این محصول جدید چگونه خواهد بود بسیار دشوار است.

با‌این‌حال، احتمالا اشکودا با یک پنل ابزار کاملا دیجیتالی و یک صفحه نمایش اطلاعات و سرگرمی بزرگ ارائه خواهد شد. نمایشگر هدآپ نیز می‌‌تواند بخشی از بسته باشد، اما اینها فقط پیش‌بینی‌های اولیه هستند. شایعات اولیه حاکی از طی کردن مسافت ۲۴۹مایلی (۴۰۰کیلومتری) با یک بار شارژ و سیستم الکتریکی پیشرفته است که امکان شارژ تا ۲۰۰کیلووات را فراهم می‌کند.

دنیای اقتصاد

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar