کیا اپتیما مدل ۲۰۲۱

بروزرسانی در: سه شنبه 21 آبان 98 ساعت 19:08
کیا اپتیما مدل 2021

تصاویر تیزر دیگر تمام شد، خودرویی که می‌بینید کیا اپتیما مدل ۲۰۲۱ است! بعد از این که شرکت هیوندای با رونمایی نسل جدید سوناتا سروصدای زیادی در سگمنت سدان های سایز متوسط به پا کرد، کیا نیز در تلاش است تا همین کار را با اپتیما انجام بدهد. تصاویری که اینجا می بینید در واقع تصاویر رسمی کیا اپتیما مدل ۲۰۲۱ است که فروش آن از ماه آینده در کشور کره آغاز خواهد شد. هنوز مشخص نیز که مشتریان جهانی چه زمانی می‌توانند این خودرو را بخرند. به احتمال زیاد نسخه جهانی این خودرو تفاوت زیادی با مدل رونمایی شده برای بازار کره نخواهد داشت.

با توجه به این که شرکت کیا طی ماه‌های اخیر بارها تصاویر تیزری از کیا اپتیما مدل ۲۰۲۱ منتشر کرده بود، تقریباً همه با طراحی کلی آن آشنا هستیم، ولی بالاخره دیدن محصول نهایی در قالب تصاویر رسمی خود اتفاق بسیار خوبی محسوب می‌شود. کم‌تر کسی را می‌توانید پیدا کنید که عاشق چراغ‌های LED روز روشن این خودرو که شباهت زیادی به کادنزا دارد نشود و طراحی تمام عرض چراغ‌های عقب نیز ظاهری فوق العاده به خودرو بخشیده‌اند.

کیا اپتیما مدل 2021

کیا اپتیما مدل ۲۰۲۱

خط سقف شیب دار این خودرو ممکن است شما را قانع کند که اپتیمای جدید به یک مدل لیفت بک تبدیل شده است، ولی این خودرو همچنان یک سدان با صندوق عقب محسوب می‌شود. شرکت کیا می‌گوید در طراحی نسل جدید این خودرو از پنجره‌های بدون فریم استفاده کرده است و نوارهای کرومی که در تصاویر دیده می‌شوند صرفاً جنبه تزئینی دارند.

نسل جدید کیا اپتیما از نظر ابعاد بزرگ‌تر از مدل فعلی می‌باشد. طول این خودرو با افزایش ۵۰ میلی متری به ۴۹۰۵ میلی متر رسیده، عرض آن نیز با افزایشی ۲۵ میلی متری اکنون ۱۸۶۰ میلی متر است. ارتفاع این خودرو نیز با کاهش ۲۰ میلی متری در نسل جدید معادل ۱۴۴۵ میلی متر می‌باشد. به لطف طول بین دو محور ۲۸۵۰ میلی متری که آن هم بیشتر شده، کابین جادارتری را می‌توان برای این خودرو متصور بود.

رونمایی از کیا اپتیما مدل 2021 با تصاویر رسمی

نسخه‌های پایه کیا اپتیما در کره با رینگ‌های آلیاژی ۱۶ اینچی وارد بازار خواهند شد، ولی مشتریان می‌توانند آپشن رینگ‌های ۱۷ یا ۱۸ اینچی و حتی ۱۹ اینچی را روی تریم های گران قیمت‌تر سفارش بدهند. تمام رینگ‌ها در رنگ‌های خاکستری روشن، تیره و مشکی براق قابل سفارش خواهند بود.

کیا هنوز تصاویری از کابین نسل جدید اپتیما منتشر نکرده، ولی در یکی از تصاویر تیزر اخیر می‌توانستیم متوجه برخی تغییرات بزرگ در طراحی کابین کیا اپتیما مدل ۲۰۲۱ شویم. همان طور که گفته شد، فروش کیا اپتیما مدل ۲۰۲۱ ویژه بازار کره از ماه آینده شروع می‌شود، از این رو با اطمینان می‌توان گفت که تا ورود این خودرو به بازارهای جهانی نیز زمان زیادی باقی نمانده است.

autoblog

منبع: Z4Car

قیمت محصولات کیا در بازار ایران + تصاویر

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "کیا اپتیما مدل ۲۰۲۱"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
سعید
مهمان

خبر ندارن که تو ایران دو مدل قبلش که وارد نشده هیچ مدل های قبلیشم حسرتش به دل خیلی ها مونده