کیت بدنه اسپرت رنگید دیزاین بی ام و XM

بروزرسانی در: یکشنبه 15 مرداد 02 ساعت 15:01
کیت بدنه اسپرت رنگید دیزاین بی ام و XM

شرکت رنگید دیزاین از کیت بدنه جدید خود برای شاسی‌بلند بی‌ام‌و XM رونمایی کرد. این کیت که از جنس فیبر کربن سبک وزن است تنها به تعداد ۱۰ عدد تولید خواهد شد.

کیت بدنه بی‌ام‌و XM جدید در اکثر بخش‌ها از جنس فیبر کربن است و باعث می‌شود این قدبلند برقی شده M ظاهری اسپرت تر داشته باشد. تمامی قطعات در نظر گرفته شده برای این خودرو باعث بهبود پرفورمنس و طراحی ظاهری XM می‌شوند و از جمله آن‌ها می‌توان به کاپوت فیبر کربنی و جلوپنجره کلیوی از همین ماده اشاره کرد. ورودی‌های هوای جلو و اسپلیتر نیز بر ماهیت اسپرت XM جدید تأکید دارند. به منظور تکمیل طراحی یاد شده نیز پوشش فیبر کربنی آینه‌های جانبی در نظر گرفته شده است.

دیگر قطعات این کیت شامل قوس چرخ‌های جدید هستند که بر ابهت شاسی‌بلند ژرمن‌ها می‌افزایند. همچنین رکاب‌های جانبی و تریم سپر جلو نیز بر انسجام کلی طراحی XM افزوده‌اند. در بخش عقب شاهد اسپویلر سقف هستیم و دیفیوزری جدید نیز از جنس فیبر کربن طراحی شده است. تکمیل کننده کار هم خروجی‌های جدید اگزوز از جنس ماده سبک‌وزن یاد شده خواهند بود. البته باید گفت رنگید دیزاین اشاره‌ای به بهبود طراحی کابین بی‌ام‌و XM جدید نکرده است.

تیونر یاد شده همچنین علاقه‌ای به ارتقای قوای محرکه خودرو ندارد هرچند تمامی تریم های XM از یک پیشرانه اما با قدرت متفاوت استفاده می‌کنند. زیر کاپوت این هیولا پیشرانه ۸ سیلندر ۴.۴ لیتری توئین توربو S68 جدید قرار دارد که با گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک ZF و سیستم چهار چرخ محرک همکاری می‌کند. نسخه استاندارد قدبلند باواریا ۶۴۴ اسب بخار قدرت دارد. رنگید دیزاین می‌گوید تا پایان ماه سپتامبر تحویل این کیت را به مشتریان شروع خواهد کرد هرچند فعلاً اشاره‌ای به قیمت آن نداشته است.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar