ساوایست A5 سدان ارزان قیمت چینی با طراحی اسپرت

یکشنبه 22 فروردین 00 ساعت 17:01
ساوایست A۵ سدان ارزان قیمت چینی با طراحی اسپرت

ساوایست (soueast) در زمینه تولید کلاس سدان  فعالیت دارد و یکی از جدیدترین محصولات آن با نام A5 در بازار چین حدود ۸ تا ۱۲ هزار دلار قیمت دارد.

 

ساوایست A5 سدان ارزان قیمت چینی با طراحی اسپرت

 

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، این محصول در قسمت دماغه کاملا روی عناصر کرومی متمرکز شده و بخش زیادی را به گریل(جلوپنجره) براق اختصاص داده است. خط شانه قوی در نمای جانبی و چراغ های معمولی در قسمت عقب مجموعه ای را شکل داده اند که با توجه به گروه قیمتی قابل قبول به نظر می رسد.

 

 

از منظر ابعاد برابر با ۴۵۸۸ میلیمتر در طول، ۱۷۸۰ میلیمتر در عرض، ۱۴۸۵ میلیمتر در ارتفاع و ۲۶۲۵ میلیمتر در فاصله بین محورها توسعه یافته است. وزن خالص نیز برابر با ۱۲۱۰ تا ۱۲۵۰ کیلوگرم محاسبه شده است.

رینگ ها در حالت استاندارد ۱۶ اینچی هستند.

 

ساوایست A5 سدان ارزان قیمت چینی با طراحی اسپرت

 

پیشرانه
در بخش پیشرانه اِی۵ از نمونه ۴ سیلندر ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی با ۱۲۰ اسب بخار خروجی و گشتاور ۱۴۳ پوندفوت استفاده شده است. این مجموعه با جعبه دنده ۵ سرعته دستی یا سی وی تی هماهنگ می شود.

شاخص مصرف سوخت برای جعبه دنده دستی برابر با ۷.۹ لیتر در شهر، ۴.۵ لیتر در بزرگراه و ۵.۸ لیتر در حالت ترکیبی گزارش شده است که البته برای یک پیشرانه چینی بسیار بهینه به نظر می رسد و برای تایید صحت این اعداد باید مورد آزمایش قرار بگیرد.

آمار مصرف سوخت برای جعبه دنده سی وی تی برابر با ۹ لیتر در شهر، ۵.۵ لیتر در بزرگراه و ۷ لیتر در حالت ترکیبی گزارش شده است.

 

ساوایست A5 سدان ارزان قیمت چینی با طراحی اسپرت

 

کابین و ایمنی
کابین این سدان ساوایست در سطح یک محصول اقتصادی قرار داشته و  جذابیت های ظاهری دارد. از امکانات کابین می توان به سیستم تهویه غیراتوماتیک، استارت دکمه ایی(آپشن)، درب صندوق الکتریکی(آپشن)، نورپردازی داخلی(آپشن)، ناوبری ماهواره ای(آپشن)، بلوتوث، نمایشگر دیجیتال امپر(آپشن)، نمایشگر لمسی سیستم سرگرمی، گرم کن و تهویه صندلی ها(آپشن)، استراحتگاه دست جلو و عقب(آپشن)، پاور ویندوز جلو و عقب، گرم کن آینه ها(آپشن)، آینه های الکتریکی(آپشن)، سنسور باران(آپشن) و... نام برد.

 

ساوایست A5 سدان ارزان قیمت چینی با طراحی اسپرت

 

در بخش ایمنی هم مواردی مثل: کروز کنترل(آپشن)، ورود بدون کلید(آپشن)، رادار پارک عقب، دوربین عقب(آپشن)، نشانگر فشار باد لاستیک(آپشن)، ای بی اس، ایی بی دیی، دستیار ترمز(آپشن)، پایداری الکترونیکی(آپشن)، دستیار حرکت در سربالایی(آپشن)، هدلایت اتوماتیک(آپشن)، ایربگ، ایزوفیکس و... قابل ذکر هستند.

عصرخودرو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar